Posted by on Kvě 26, 2017 in Čištění a úklid | 0 comments

DOBŘE VYČIŠTĚNÉ KOBERCE UDĚLAJÍ V POKOJI VELIKOU PARÁDU

DOBŘE VYČIŠTĚNÉ KOBERCE UDĚLAJÍ V POKOJI VELIKOU PARÁDU

Mí prarodiče žili celý život v rodinném domku. Když ale dědeček umřel, babička už nechtěla v domě bydlet sama. Přijala moji a manželovu nabídku, nastěhovala se k nám a domek se rozhodla prodat. Museli jsme ho ale nejdříve dát trošku do pucu, aby byl pro kupující zajímavý.

Vyhazovat nám je bylo líto…

Provedli jsme některé menší stavební opravy, vystěhovali jsme babiččiny osobní věci a zbylé zařízení jsme nechali i s domem na prodej. Většina zařízení vypadala pěkně, ale v horším stavu se nacházely koberce. Měly už samozřejmě něco za sebou a bylo to na nich znát. Vyhazovat nám je bylo líto. Proto jsme se rozhodli, že koberce necháme na vyčištění firmě, a budeme doufat, že se jí podaří odvést co nejlepší výkon.

Čištění koberců Ostrava…

mokré čištění a tepování koberců a čalounění

Zkusili jsme to s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Ostrava. Její zaměstnanci dojíždějí do bytů klientů a na místě jim čistí koberce strojovou metodou. Je to účinný postup, při kterém je koberec čištěn kvalitní chemií a kotoučovým strojem.

Rychlost rotačních kartáčů stroje a účinnost chemie dokáže s koberci zázraky. I ty naše to omladilo. Zmizely hluboko zašlapané nečistoty, skvrny a povrchový prach. Koberce po vyčištění příjemně voněly a vypadaly velice dobře.

Díky kobercům…
Při prohlídkách domu na sebe strhávaly pozornost a částečně přispěly k tomu, že se nám dům podařilo velice rychle prodat. Díky kobercům totiž všechny pokoje působily příjemně a útulně, takže se v nich lidé cítili dobře a lehce si představili, že v nich bydlí natrvalo.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *