Posted by on Čvc 13, 2017 in Čištění a úklid | 0 comments

Účinný ochranný antigraffitový nátěr potěší majitele, zklame sprejery

Účinný ochranný antigraffitový nátěr potěší majitele, zklame sprejery

Prarodiče mi volali celí rozčilení, že prý se k jejich domu musel někdo v noci dostat, protože mají posprejovaný dům nějakými nápisy. Byli z toho dost nešťastní. Zkoušeli to smýt mýdlovým roztokem, ale nepodařilo se jim to. Poprosili mě, abych zkusila něco vymyslet. Možná se i poptat některých známých, nebo najít informace na počítači.

Věděla jsem, že známí v tomhle případě asi moc nepomůžou, takže jsem raději začala pátrat na internetu. Našla jsem informace o tom, že graffiti není jen tak lehce odstranitelné. Dá to docela zabrat a často se při tom poničí nátěr. Prarodiče už neměli dost sil na to, aby graffiti odstraňovali sami a já jsem se na to taky necítila. Z toho důvodu jsem k nim pozvala na schůzku firmu Odstraňování graffiti Brno, aby graffiti odstranili. Třeba i poradili, co dělat, aby se už nic podobného na domě neobjevilo.

boj proti sprejerům2 boj proti sprejerům3 boj proti sprejerům4 boj proti sprejerům5

Pracovníci firmy byli skvělí

Pracovníci firmy byli skvělí. Uklidnili babičku a dědu a vysvětlili jim, jak se to všechno bude čistit. Nabídli jim antigraffitový nátěr, který by jim mohli na stěnu nanést, aby v případě, že by se situace opakovala, nebylo už její řešení tak zdlouhavé, náročné, a především, aby se tak nepoškozoval barevný nátěr.

Prarodiče chvíli dumali. Ale při představě, že by znovu museli shánět firmu, čekat, než si na ně najde volnou chvíli, a potom znovu natírat dům, se pro ochranný nátěr rozhodli. Když se dozvěděli, že v případě, že by se k nim sprejeři zase dostali, stačí jen to, aby zavolali firmě a nahlásili jí to. Dál už bude všechno zařízeno a o nic se není třeba starat, tak se jim viditelně ulevilo. Největším stresem pro ně očividně bylo všechno to zařizování kolem a muset celou tu dobu snášet pohled na zhyzděný dům. Teď už se toho ale nemusí obávat.

boj proti sprejerům6 boj proti sprejerům7 boj proti sprejerům8 boj proti sprejerům9 boj proti sprejerům10

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *