Posted by on Čvc 18, 2017 in Čištění a úklid | 0 comments

Zašlá špína na kameninové podlaze pod pergolou. A SERVIS obnoví zašlou kameninovou podlahu tak, že bude vypadat jako nová

Zašlá špína na kameninové podlaze pod pergolou. A SERVIS obnoví zašlou kameninovou podlahu tak, že bude vypadat jako nová

Hloubkové a detailní čištění podlah provádí naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čištění podlah Brno pomocí moderního, dosud nepřekonaného, značkového kotoučového stroje. K zákazníkům se chováme velmi vstřícně, respektujeme jejich individuální problémy a proto se jim snažíme vyhovět i co se týče termínu zákroku. Metoda čištění podlah kotoučovým strojem provádí naši specialisté, kteří jsou odborně proškoleni. Nejdříve vám podlahu důkladně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Po tomto pečlivém vykartáčování se z povrchu odsají všelijaké nečistoty, které tam nepatří, tedy včetně mastnoty.

Strojové čištění podlah – průmyslové podlahyTryskání průmyslových podlah

Vlhkost pak odsajeme vysoce výkonným vysavačem…

Vlhkost pak odsajeme vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Tímto však nekončíme, podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, tím ji zneutralizujeme od použité chemie, která je však vždy značková a co nejvíce šetrná vzhledem k danému povrchu. Zrovna nedávno naši odborníci řešili případ velmi zašlé kameninové podlahy, která byla znečištěna jednak tím, že se nacházela venku, jednak mastnotou a popílkem ze zahradního grilu. Majitelka se na nás obrátila s prosbou, že se za špinavou podlahu stydí a že ji sama nedokáže ani drhnutím více vylepšit. V hlase měla trochu obavy, zda podlahu stihneme ošetřit, protože měla naplánovanou oslavu třicetin, tak chtěla hosty na zahradní slavnosti oslnit.

Broušení podlahLité podlahy

Ihned jsme ji ujistili, že je pro nás její vizitka přední a okamžitě jsme si smluvili termín očištění kameninové dlažby. Kameninová podlaha byla podkladem v zahradní pergole, takže na něj působila spousta vnějších vlivů. Podlaha se dá nějaký čas udržovat pouze mopem namočeným do zředěného saponátu, tak to dělala i majitelka, která nám to takto sdělila, tím se však vyčistí pouze povrchový prach nebo nějaké nechtěné nánosy listí ze zahrady, ale zašlou špínu už nesundáte.

Čištění litých podlahHloubkové čištění tvrdých podlah

Proto je potřeba jednou za čas dopřát podlaze nový kabát…

Proto je potřeba jednou za čas dopřát podlaze nový kabát. A pozvat si na to proškolené odborníky. Paní byla zpočátku trochu nedůvěřivá, nevěřila, že ji uvedeme podlahu do původního stavu. Ale naši zaměstnanci jsou s touto prvotní nedůvěrou klientů zvyklí počítat. A místo planých řečí rovnou zákazníkovi předvedou skvělý výsledek. Stejně tak tomu bylo v případě zmíněné klientky. Nestačila se divit, že podlaha byla původně daleko jasnější barvy.

Odborné tepování a dezinfekceOšetření polymerových podlah

Dokonce se nám pak ozvala a pověděla, že si kamarádka myslela. Že pod pergolou položili těsně před zahradní oslavou úplně novou podlahu. Takže nám poděkovala a řekla. Že si to sladké tajemství – tedy skvělý servis od A SERVISU – nechala pro sebe. Ale že se na nás ještě určitě obrátí, protože si uvědomila, že koberec v její ložnici je nyní kakaové barvy.Přestože býval spíše barvy skořicové. Ujistili jsme ji, že strojové čištění koberců kotoučovým strojem si i s tak zašlou a zašlapanou špínou. Která prostě přirozeně vznikne letitým užíváním, poradí dokonale ale přesto šetrně, takže koberec neporuší.

Uklízení bytů a společných prostorů

 

 

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *