Profesionálové z firmy “Čištění koberců Praha“ pomocí kotoučového stroje odstraní z koberce téměř všechno

Profesionálové z firmy “Čištění koberců Praha“ pomocí kotoučového stroje odstraní z koberce téměř všechno

Koberce, čištění Praha 1 V naší firmě Koberce, čištění Praha 1, se zabýváme čistěním koberců už několik let. Patříme mezi špičku v našem oboru, nejen v tuzemsku, ale také na zahraničních trzích. Například na Slovensku, v Německu nebo v Rakousku. Tvrdá práce přináší ovoce a tak je tomu i u nás, na naši práci máme samé dobré ohlasy a za sebou spoustu spokojených zákazníků. Zkušenosti ze zahraničí navíc uplatňujeme i v domácím prostředí a tak naše služby dosahují špičkové kvality.

 

Koberce, čištění matrací

Používáme jen ty jen ty nejmodernější technologie a nejnovější postupy. Proto Vám můžeme vždy zajistit profesionální a prvotřídní servis. Naše firma nabízí také celou řadu dalších služeb, jako například mytí oken, čištění podlah, mytí výloh, odstraňování graffiti nebo likvidací plísní. Dnes se ale zaměříme na technologii, kterou používáme k čištění koberců. Ta je totiž tak účinná, že dokáže z koberce odstranit i zbytky zaschlé barvy na stěny. Jako v případě staršího páru, který si nás před nějakou dobou zavolal. Rozhodli se, že si na léto nově vymalují obyvák- svépomocí. Vybrali si barvu, nakoupili igelity na nábytek a pustili se do práce. Přesto, že nábytek pečlivě zakryli, aby se na něj nemohla dostat barva a na zem položili kartonové papíry, přesto se stalo to, co nechtěli.

 

Barva se dostala na koberec a zaschla tam…

prádelna matrací

Barva se dostala na koberec a zaschla tam. Zaschlá barva samozřejmě nešla z koberce dolů a tak se rozhodli obrátit na profesionály v čištění koberců a kontaktovali nás s prosbou o pomoc. Samozřejmě, že pomůžeme, rádi. Technologie, kterou čistíme koberce spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává jednu z nejlepších značek kosmetiky do koberce tak dlouho, dokud neodstraní skvrny od barvy a všechny nečistoty, bakterie, roztoče a vůbec všechno, co se za mnoho let v koberci usadilo. Tato metoda je skutečně účinná, z několika důvodů. Jedním z nich je, že se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a tím jej dokonale vyčistí a navíc i dezinfikuje, přičemž zanechává hebkou původní strukturu koberce. Zklikviduje tedy jak nečistoty, tak bakterie.

 

prádelna pohovek

Druhým důvodem vysoké účinnosti naší metody je použití vysokotlakého třímotorového vysavače, který pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Tato závěrečná operace tak zajistí, že je koberec po skončení celé procedury dokonale suchý. To je další z výrazných rozdílů naší metody čištění a metody mokrého čištění. Při použití mokrého čištění koberec dokonale vyschne až za několik hodin. Přesně takto jsme postupovali, když si nás manželský pár zavolal. Barva z koberce zmizela po několika hodinách práce a koberec byl zase jako nový. Manželé byli z výsledku nadšeni. Nejenom, že měli nově vymalované, ale měli také v podstatě nový koberec, za zlomek ceny. Jejich obyvák byl dokonale připraven na letní sezónu komplet v novém. Už jenom počkat až přijedou děti s vnoučaty na návštěvu, ti se budou divit! Jsme rádi, že jsou naši zákazníci s naší prací spokojení a dělá jim radost. To pak dělá radost i nám.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *