Posted by on Zář 14, 2017 in Čištění koberců | 0 comments

Strojové čištění kotoučovým strojem od “Tepování Praha“ vyčistí i zašlapanou špínu

Strojové čištění kotoučovým strojem od “Tepování Praha“ vyčistí i zašlapanou špínu

Koberce Praha, čištěníV naší úklidové firmě Koberce Praha, čištění se dlouhodobě zabýváme hned několika úklidovými službami. Mezi ně patří například čištění fasád od graffiti a jejich následné opatření antigraffitovými nátěry, nebo mytí oken a výloh a v neposlední řadě čištění podlah a koberců. Všechny tyto činnosti realizujeme pomocí nejmodernějších a nejkvalitnějších metod a technologií, které zajištují našim zákazníkům maximální spokojenost.

jak čistit koberec

K čištění koberců například používáme strojovou metodu a kotoučový stroj. Tato metoda je mnohem účinnější než zastaralá extrakční metoda čištění a navíc díky našim zdokonalením je i velice šetrná. Na rozdíl od extrakční metody čištění koberců, která vůbec není vhodná na čištění silně znečištěných koberců, je strojová metoda čištění kotoučovým strojem koberec vhodná ke kvalitnímu čištění a přináší vždy dokonale čistý koberec. Nezanechá na něm dlouhodobé škody v podobě fleků, kterých se špatně zbavuje, ani nic podobného, jako může způsobit již zmiňovaná extrakční metoda. My jako vyškolení specialisté umíme přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na právě na váš koberec. Což zaručuje krásně čistý a voňavý koberec.

 

 

Nedávno se nám ozvala šéfredaktorka…

profesionální úklidová služba

Nedávno se nám ozvala šéfredaktorka místních novin s tím, že by si nás chtěla najmout na dlouhodobou spolupráci. Pokud ale projdeme zatěžkávací zkouškou v podobě vyčištění jejich zašlapaného koberce. Toho jsme se samozřejmě vůbec nezalekli, koberec, ať už je jakkoliv znečištěný zvládneme dát do pořádku levou zadní. Po smluvení termínu jsme přijeli a dovezli si i náš trumf- kotoučový stroj. Mohli jsme se pustit do čištění, kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetickou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Koberec jsme vyčistili a zatěžkávací zkouškou v pohodě prošli.odstranění nečistot

 

Paní šéfredaktorka byla dost překvapená z výsledku, prý si ten koberec takhle čistý nepamatuje a to tam pracuje před 12 let. Důvod je asi ten, že metoda, kterou používáme je skutečně účinná. Anámi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Důležité je také to, že nakonec veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače. Koberec je tedy možné prakticky okamžitě začít využívat. To je v místě jako je redakce místních novin dost podstatné, protože v takové práci se hraje o čas. Jsme rádi, že jsme úkol splnili a mohli nahlédnout pod pokličku toho, jak se dělají noviny. A všem redaktorům aspoň trošku zpříjemnit jejich práci a pracovní prostředí.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *