Strasti se sprejery vyřešte antigraffitovým nátěrem

Strasti se sprejery vyřešte antigraffitovým nátěrem

Sprejeři nám poprvé začali sprejovat po domě, když jsme měli na návštěvě moje rodiče. Byl to pro nás šok a moc tomu nepomáhalo to, že můj táta neustále útočil na manžela a chtěl vědět, co s tím podnikne. Sám neposkytl jedinou radu. Potřeboval ale vědět, jak situaci zvládne můj muž. Nevím, jestli to bral jako nějakou zkoušku nebo co, ale celou situaci to znepříjemňovalo. Cítili jsme se s manželem ve stresu ještě více než bylo zapotřebí a bylo zdrávo. Jenomže ani jeden z nás se neodvážil tátovi něco říct, nechtěli jsme k němu být nezdvořilí.

Prevence přes sprejery   Prevence před graffiti

Jediné, co nás drželo nad vodou, bylo vědomí, že se návštěva mých rodičů chýlí ke konci. Mysleli jsme si, že potom už budeme mít na řešení posprejované zdi dostatečný klid. Nebylo to ale tak jednoduché, táta nás i potom bombardoval častými telefonáty a vyptával se, jak jsme s odstraněním graffiti pokročili.

Prevence před sprejery a graffiti   Antigraffiti ochrana

Hledat inspiraci na internetu

My jsme nechtěli být zbrklí, a proto jsme se radili s kamarády a čerpali inspiraci v diskuzních fórech. To ale táta nechápal, a tak jsme neustále poslouchali řeči o tom, jak je naše generace neschopná, s ničím si neporadí a tak podobně. Nakonec jsem to už přece jenom nevydržela a řekla tatínkovi, ať se na mě nezlobí, ale že mu do toho nic není, pokud nám nechce skutečně pomoct, a poprosila jsem ho, aby nám dal prostor si to v klidu vyřešit. Telefonáty poté ustaly a dorazil k nám na návštěvu až po třech měsících. Asi čekal, že budeme stále ve stejné situaci, ale my jsme už měli všechno vyřešeno.

Odstranění graffiti z hladké omítky   Odstranění graffiti z cihlové zdi

Na odstranění graffiti profesionální pomoc

Pomohla nám firma A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Pardubice. – výjimečný odborník v oblasti odstraňování graffiti a zajišťování prevence v podobě antigraffitového nátěru. Obě služby – tedy odstranění i nátěr jsme využili. A všechno to působilo a fungovalo tak skvěle, že táta už nemohl říct ani slovo.

Odstranění graffiti cena   Stop graffiti

AGO na všechny povrchy

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *