Stres ze sprejerů je zbytečný, pokud znáte firmu „Antigraffiti nátěry Brno“.

Stres ze sprejerů je zbytečný, pokud znáte firmu „Antigraffiti nátěry Brno“.

Zdi našeho domu někdo posprejoval a vypadalo to hrozně. Ale to pro nás nebylo to nejhorší. Nejvíce nás drtila ta bezmoc. Nevěděli jsme, jestli má smysl s tím vůbec něco dělat, když si k nám sprejer může téměř kdykoli nakráčet znovu a akci zopakovat. Necítili jsme se ve vlastním domě komfortně, pořád jsme mysleli na to, že dění před domem neovlivníme.

 

Odstranění graffiti z garáže   Odstranění graffiti z cihlové zdi

Začali jsme uvažovat o tom, jestli by pro nás mělo význam pořizovat kamerový systém. To by byl asi jen zbytečný výdaj a proti sprejerům by nám to nepomohlo. Přemýšleli jsme taky o možných zabezpečovacích systémech, ale stálo to až příliš moc peněz. Navíc nikde nebylo psáno, že by to sprejeři nakonec nedokázali nějak obejít.

Profesionální odstranění graffiti   Odstranění graffiti cena

Odstranění graffiti a AGO nátěr

Projížděl jsem na internetu diskuzní fóra, hledal jsem tipy, prohledal jsem tunu článků, ve kterých figurovalo slovo graffiti, až jsem narazil na slovo antigraffitový. To vzbudilo můj zájem. Četl jsem dál a zjistil jsem, že se jedná o antigraffitový nátěr, který se nanáší na povrch, jeho vrstvy vytvoří neviditelný ochranný povlak. Když se tento povlak posprejuje, firma A Servis Lipka, s.r.o., odstranění graffiti Brno na vaše vyzvání přijede a zdarma z něj graffiti odstraní. Není to nic složitého, ani při tom neriskujete poškození stěny. Nezabere vám to čas, protože vy se o nic nestaráte, musíte jen firmu přivolat.

Nejlevnější odstranění graffiti   Čím odstranit graffiti

Pravidelný servis

Princip nátěru se mi líbil, nechali jsme si odstranit graffiti a na čistou stěnu nanést nátěr. Přestali jsme se stresovat tím, že sprejeři zase přijdou. Opravdu k tomu zase došlo, ale nám to bylo jedno, zavolali jsme A Servis Lipka a během několika dnů byl problém vyřešen a to bez jakékoli naší asistence. Ta jistota, že se máme na koho obrátit a že to bude vyřešeno, nás neuvěřitelně povzbudila, zbavili jsme se strachu a ze sprejerů si už tolik neděláme.

Kde sehnat ochranu proti graffiti   Péče o novou fasádu

AGO na všechny povrchy

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *