Posted by on Říj 23, 2017 in Čištění koberců | 0 comments

HLOUBKOVÉ, GENERÁLNÍ A STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A SEDAČEK V BRNĚ

HLOUBKOVÉ, GENERÁLNÍ A STROJOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A SEDAČEK V BRNĚ

Čištění, koberce BrnoKlientům společnosti Čištění, koberce Brno zrealizujeme kvalitní a precizní strojové čištění koberců, které realizujeme za použití kvalitní chemie a kotoučového stroje. Generální vyčištění koberců strojovou metodou provedeme tak, že naneseme kvalitní chemii BOSCH RTS, která koberec také vydezinfikuje, ale je třeba ji nechat několik minut působit. Následuje velmi důležitý proces, kvůli kterému je strojová metoda nejkvalitnější – mechanický proces kartáčování koberce kotoučovým strojem GHIBLI. Díky tomu vykartáčujeme nečistoty ze struktury koberce a také zatvrdlé nečistoty, které šetrně odstraní 12 cm dlouhé a měkké štětinky. Po vykartáčování veškerých nečistot postupujeme tak, že použijeme vysoce výkonný vysavač AS59 a jím odstraníme nečistoty spolu s pěnou, která se utvořila díky chemii a kartáčování  a také přebytečnou vlhkost. Jestliže byl váš koberec v minulosti podroben čištění špatnými metodami, které prováděla jiná konkurenční společnost, je třeba znát značku a druh použité chemie.

jak vyčistit koberec

Může se totiž stát, že vyčištění koberce se nepodaří zcela kvalitně a s očekávaným výsledkem, jelikož byla použita špatná a nekvalitní chemie a tak by mohl být koberec tzv. zapraný. Využívání levných metod se mnohdy nevyplácí, zvláště pokud máte koberec silně znečištěn. Mnohdy se stalo, že místo precizního vyčištění koberce byl zákazníkův koberec ještě více znečištěn a odstranění těchto skvrn bylo již nemožné.

 

A pokud nečistoty neodstraníme my, tak se to s levnými metodami nepodaří žádné konkurenční firmě. Tvrzení o levných metodách máme podloženo dlouholetými zkušenostmi, kdy jsme propadali častým reklamacím ze stran klientů a bylo třeba se začít zaměřovat na jiné a spolehlivé metody. Je pro nás důležitá spokojenost zákazníka a precizní výsledek, to nám ale extrakční či parní metody nezajistily. Po letech zkušeností víme, že jedinou kvalitní metodou je metoda strojová, kterou nabízíme od 27,-/m2. Znamená to, že je téměř o 10,-/m2 dražší, než metody extrakční a parní. To je způsobeno tím, že zde přibylo mechanické kartáčování koberce, které levným metodám chybí a tak nikdy nemůže být výsledek kvalitnější či rovnoměrný, jako při použití strojové metody.

 

 

Další kvalitní služby…

Další kvalitní služby, které u nás naleznete, jsou například – denní a pravidelný úklid domácnosti, bytu, domu, kanceláře v Brně, který využívají hlavně zákazníci z firemních sektorů, kteří mají své provozovny v obchodních domech či v kancelářských budovách. Kompletně zajistíme úklid od vysátí koberce, umytí podlahy, až po mytí oken a setření prachu z nábytku. Zákazník si tak sám nastaví cyklus, v kterém chce, abychom jeho objekt uklidili. Zrealizujeme úklid po stavbě Brno, úklid po rekonstrukcích Brno, úklid po malování a malířích Brno, úklid po záplavách Brno, úklid před otevřením prodejen Brno, kdy je třeba odstranit silná a škodlivá znečištění, jako jsou vápenaté a cementové závoje či prach. Pro vyčištění vápenatých a cementových závojů z podlahy nacházející se v objektu, který prošel rekonstrukcí, používáme agresivní chemii značky Kranzle. Tuto chemii používáme zejména na takto silná znečištění, ovšem nesmí být použita na podlahy z ušlechtilých materiálů, které by nenávratně poškodila.

prádelna pohovek

Nabízíme důkladné mytí oken a výloh Brno, které zrealizujeme jak jednorázově, tak i servisně. 1x za 30 dní z vnější strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany oken. Nebo si zákazník nastaví cyklus mytí sám po domluvě s námi, abychom mohli vyhovět i při vysokém objemu prací. Jsme odborníci na odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch a oken používáme při tom kvalitní korundové žiletky. Jedině těmi bezpečně a bez poškození povrchu skla odstraníme zatvrdlé nečistoty (tmely, silikony, bannery, polepy, akční reklama, nedovolené výlepy, aj.). Není ale dobré, aby tyto žiletky používal člověk, který s nimi neumí pracovat, mohl by totiž nenávratně sklo poškrábat, to způsobuje zbytečné vizuální poškození a mnohdy i zbytečné náklady na výměnu skla, je-li poškrábání zřetelné.

Zajišťujeme odborně výškové práce Brno…

 

Zajišťujeme odborně výškové práce Brno, při kterých umýváme a čistíme, reklamu, bannery, cedule, fasády či značení a značky, které se vyskytují více jak 3 metry nad zemí a proto je náš tým proškolen podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Ve výškách zajistíme také mytí žaluzií Brno a markýz látkových i plastových Brno, včetně impregnace markýz Brno. Údržbu látkových markýz provedeme strojovou metodou, kterou používáme při čištění koberců, jen s tím rozdílem, že mechanicky markýzy kartáčujeme až 3x v jednom čistícím cyklu.

 

Látková markýza je silně znečišťována agresivními městskými spady a tak se velmi hloubkově znečišťuje. Proto je její mechanické kartáčování opakováno, abychom ji těchto spadů a prachu zbavili důkladně. Plastové markýzy omyjeme pouze čistým rozmývákem a saponátem, což je výrazně jednodušší na údržbu. Abychom ale zajistili jednodušší údržbu i u látkových markýz, je vhodné markýzy naimpregnovat. Impregnací markýzu ochráníme před strukturálním znečištěním. Tak se spady a prach nedostanou hluboko do markýzy a čištění je zajištěno ve velmi krátkém čase. Čištění markýz Brno a impregnace markýz Brno je zajišťována ve většině případech ve výškách. Kde využíváme naše proškolení a kvalitní. A bezpečnou vysokozdvižnou techniku či ve špatně přístupných místech techniku slaňování za pomoci horolezecké a speleologické techniky. Ve velkých městech je stále větší problém s vandalstvím. Našim klientům nabízíme kvalitní a účinné odstranění graffiti Brno a aplikaci antigraffiti ochrany.

 hloubkové čuštění

Graffiti odstraňujeme téměř z jakéhokoliv povrchu…

 

Graffiti odstraňujeme téměř z jakéhokoliv povrchu, ale pokud není aplikována ochrana, tak je naše úspěšnost odstranění 60 – 90 %. V takových případech zajistíme i opravu fasády či krystalizaci kamenných povrchů. S následným velmi levným servisem odstranění graffiti aplikujeme antigraffiti ochranu Brno. Která zajistí 100% úspěch při odstranění graffiti tak, že po graffiti nezůstane ani stín. Zmíněné servisní odstranění graffiti spočívá v tom, že je zajištěno levněji, než odstranění graffiti z nechráněných fasád. A to proto, že odstranění netrvá tak dlouho a je výrazně jednodušší. Antigraffiti ochrana je nanášena v podobě nátěru – 3 – 6 vrstev na hladké povrchy a válečkem. A v podobě nástřiku – 6 – 12 vrstev, které ochrání velmi strukturované a porézní povrchy. Ochrana na vaší fasádě vydrží téměř 6 let. A po tuto dobu jste chráněni nejen před vandaly, ale také před nepříznivým počasím, klimatickými podmínkami a prachovým znečištěním. Zrealizujeme odstranění plísní a mechů Brno technologií LSG. Díky tomu, že není LSG nátěr zdraví škodlivý, jej aplikujeme jak v exteriérech, tak i v interiérech. Odstraníme tak veškeré mikrobiální napadení. Změnou iontové rovnováhy zajistíme, že se plísně nadále nebudou vyskytovat a zabráníme i následnému tvoření se vlhkosti.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *