Prevenci proti plísním raději udělejte dříve, než bude pozdě. Čištění, odstranění plísně Praha

Prevenci proti plísním raději udělejte dříve, než bude pozdě. Čištění, odstranění plísně Praha

Odstraňování plísní a řas z povrchu fasádChystali jsme se s rodinou přestěhovat do vlastního domku. Byt, ve kterém jsme dříve bydleli, už nám z kapacitních důvodů nevyhovoval. Kromě toho jsme v něm měli veliké problémy s plísněmi, nemohli jsme se jich zbavit, a to nás hodně deprimovalo. – Jak odstranit plíseň

Náš nový domov bylo dědictví po manželčině příbuzné. Bylo potřeba v něm udělat ještě nějaké opravy, ale jinak byl v dobrém stavu. Na opravách jsem pracoval vlastními silami o víkendech. Měl jsem z domu ale dojem, že je v něm poněkud vlhko, a začal jsem se obávat dalšího ataku plísní.

Proto jsem se začal zajímat o možnosti Jak odstranit plíseň a protiplísňových opatření. Možností bylo dost, jenomže jako naprostý amatér jsem jim moc nerozuměl. Z toho důvodu jsem se dohodl s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. na konzultaci a případném provedení preventivních opatření.

Technici…

Jak zlikvidovat plísně na stěněTechnici A SERVISU zkontrolovali dům, aby zjistili skryté vady, které by způsobovaly vlhkost ve stavebních konstrukcích, naštěstí nenarazili na žádné. Poté mě informovali o způsobech, jak si obyvatelé bytů způsobují vysokou vlhkost sami. Patřilo mezi ně sušení prádla v bytě, sprchování, velké množství květin ve vnitřních prostorách, a především špatná ventilace, to znamená nedostatečné a neefektivní větrání.

Předsevzal jsem si, že se těchto chyb nebudeme dopouštět. Potom jsem se ještě techniků poptal na LSG nátěr, který jejich firma zajišťuje jako protiplísňovou prevenci. Zjistil jsem, že funguje tak, že tvoří na stěně vrstvu, která je pro vlhko neprostupná. Takové řešení se mi zdálo ideální, poděkoval jsem technikům, že mi všechny informace podali objektivně a nenutili mě za každou cenu využít jejich služeb. LSG nátěr jsem nechal aplikovat a těžko říct, čemu přesně za to vděčím, ale plísně se v našem novém domě nevyskytují.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *