Posted by on Úno 21, 2018 in Odstranění graffiti | 0 comments

S pomalovanou zdí se dá něco dělat. Jen to chce ty správné lidi. „Odstranění graffiti Praha“

S pomalovanou zdí se dá něco dělat. Jen to chce ty správné lidi. „Odstranění graffiti Praha“

Graffiti, odstraňování Praha Jestli jsme se nikdy nemuseli potýkat s graffiti na svém majetku, tak patříte mezi šťastné lidi. A v tomto ohledu mezi ně rozhodně nepatřím. Jsem majitelka menší posilovny a jednoho dne mi někdo posprejoval celý přední vchod. A vypadalo to vážně příšerně. A protože už tak moje posilovna není zrovna v atraktivní lokalitě, tak graffiti u vchodu tomu na dobré vizitce rozhodně nepřidalo. Prostě hnusný velký křiklavý nápis přes celou přední stěnu. Přítel říkal, že zamalovat to nepůjde, takže si umíte představit, jak jsem byla naštvaná, protože jsem se bála, že to tam zůstane.antiGraffiti

Ale naštěstí přišel i s řešením. Znal úklidovou firmu, která se zabývá odstraňováním graffiti a i s tím, jak tomu předcházet. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. Ta nabízí nejen antigraffitový nátěr AGO, který na povrchu vytvoří ochranný filtr, takže pokud vám na to někdo něco načmárá, půjde to bez problému dolů. Jenže my ho neměli. Ale i tak si s tím šlo něco udělat. Zaměstnanci z  Graffiti, odstraňování Praha si s tím dokázali poradit. Nejprve to odstranili speciálními přípravky, až tam zbyl opravdu jen opravdu hrozně slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou, kterou si nechali předem namíchat.

A poté nanesli ochranný nátěr AGO…Graffiti, odstraňování Praha

 

A poté nanesli ochranný nátěr AGO, díky kterému máme jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví. Nebo možná objeví, ale půjde bez problémů dolů, takže mě to nestresuje. Navíc miprotiGraffiti zaměstnanci řekli, že většina sprejerů už pozná. Graffiti, odstraňováníZda je na zdi ochranný nátěr nebo ne, takže když zjistí, že tam je, tak to nechají být. Jejich potěšení by totiž nemělo dlouhého trvání. Určitě toto opatření moc doporučuji, protože vám to zajistí klidný spánek. A nemusíte se stresovat, zda se neprobudíte a nebudete mít na zdi něco, co by poté už nešlo dolů. Proto můžu tuto službu odstranění graffiti od úklidové firmy A SERVIS LIPKA všem jedině doporučit, protože jsem s ní maximálně spokojená.

Zaměstnanci firmy jsou navíc všichni skuteční profesionálové, kteří ví, co dělají, takže se vám nemůže stát, že by se jim graffiti nepodařilo dát dolů. Navíc jsou k tomu velmi milí a ochotní a je s nimi bezproblémová domluva. Jsou sice o něco dražší, ale rozhodně se to vyplatí. Nabízejí takovou kvalitu, že člověk nemůže očekávat, že to bude úplně za pusu. Navíc, když vezmu v potaz, jak skvělé služby nabízejí, tak to i tak považuji za hodně muziky za málo peněz. Doufám, že jsem přidáním své recenze pomohla těm, kteří se rozhodují, zda si ochranný nátěr mají nechat nanést nebo ne, protože je to podle mého názoru věc, která je užitečná.  Proto ji všem tak moc doporučuji, protože věřte mi, řešit to není nic příjemného.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *