Posted by on Úno 27, 2018 in Odstranění graffiti | 0 comments

Graffiti může postihnout jakékoli místo. Proto je lepší si pořídit antigraffitový nátěr. Odstranění graffiti Brno

Graffiti může postihnout jakékoli místo. Proto je lepší si pořídit antigraffitový nátěr. Odstranění graffiti Brno

Pracuji v hračkářství, které je ještě v takové zapadlejší uličce, takže je bohužel trochu těžší nás najít. Ale i tak jsem měli docela velkou klientelu, tak to bylo v pořádku. Ale jednou se nám přihodilo neštěstí.

A sice někdo…

A sice někdo nám posprejoval celý vchod, cela přední stěna vedle dveří byla zmalovaná. A ke všemu velmi hnusnou čmáranicí. Radili jsme se s kolegy, co s tím uděláme. A došli jsme k závěru, že si s tím sami neporadíme. Takže to chtělo obrátit se na nějakou firmu, která by se na to mohla obrátit. Takže si sedla jsem si k internetu a hledala firmu, která se zabývá odstraňováním graffiti.

A nejvíce se mi líbila…

A nejvíce se mi líbila úklidová firma Brno Graffiti, čištění, která nabízí i další úklidové služby a jednou z nich je i odstraňovácena odstranění graffitiní graffiti. A i tuto službu jako všechny ostatní lidi na internetu opravdu

jak odstranit graffiti

vychvalovali. Nebyla sice úplně nejlevnější, ale měla jsem u nich díky recenzím alespoň záruku, že to nebudou vyhozené peníze. Navíc s tou řadou těch kladných recenzí jsme měli jistotu, že budeme spokojení.

A také…

A také jsme byli. Graffiti díky bohu bez problému odstranili. Většinu dali dolů pomocí čisticích prostředků, a poslední tenkou vrstvu zamalovali barvou, takže graffiti neprosvítalo. Poté všechny zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, což je účinnou ochranou proti dalším takovým nechtěným čmáranicím. Vytvoří na fasádě ochranný filtr, který zabrání hloubkovému usazení čím odstranit graffitispreje do omítky. Takže pokud se na něm graffiti objeví, jde to dolů bez problému. AGO navíc fasádu zafixuje, při odstraňování graffiti se tedy nezmění její barva ani struktura.

Byly jsme…

Byly jsme s touto službou této firmy opravdu moc spokojení. Máme díky tomu jistotu, že už se s tím nebudeme muset potýkat, kdyby se tam ten blbec objevil znovu. Byla jsem s jejich prací moc spokojená, takže přidávám tuto recenzi na internet, abychom pomohla dalším, kteří potřebují poradit ve výběru. S touto firmou jsme byli spokojeni opravdu ve všech ohledech. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a profesionální a s lidským přístupem, z čehož jsem byla opravdu nadšená. Nemají problém vám cokoli vysvětlit a opravdu dobře se s nimi spolupracuje.

Takže pokud…nejlevnější odstranění graffiti

Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, tak tady jste opravdu na té správné adrese. Nabízí i celou řadu dalších služeb, takže když budete potřebovat i něco dalšího, tak se na ně určitě obraťte. Jsem si jistá, že všechny jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich odstraňování graffiti. Já osobně začala využívat i jejich čištění koberců pro svou domácnost a jsem opravdu moc spokojená. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *