Posted by on Úno 28, 2018 in Čištění podlah | 0 comments

S fleky na podlaze si nejlépe poradí „Strojové kotoučové mytí podlah Brno“

S fleky na podlaze si nejlépe poradí „Strojové kotoučové mytí podlah Brno“

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Vlastním restauraci, kde si zakládáme nejenom na vynikajícím jídle, ale i na hezkém prostředí. A sem tam někdy něco spadne na zem, často se to děje právě i našich zákazníkům. Zvlášť když přijdou na večeři s malými potomky. A i když podlahu pravidelně umýváme, i tak začala být špinavá.

Chtělo to více profesionální péče, pokud jsme chtěli dosáhnout toho, aby vypadaly dokonale. Ale ty podlahy už bylo potřeba nechat opravdu pořádně a kvalitně vyčistit. Ale s předešlou firmou jsme měli opravdu špatné zkušenosti, proto jsme to od té doby dělali sama. Ale to taky nebylo řešením. Tak jsme se radili se zaměstnanci, jestli náhodou někoho neznají, ale neznali. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné.

Zanedlouho…

Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu Podlahy Brno, čištění a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. Čištění probíhalo v neděli, kdy máme zavřeno a byla jsem ráda, že nám s tímto termínem vyšli vstříc. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc.

Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní. Což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby.

Celkově…

Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci. Takže nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho. Takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce, což je super.

Protože máme otevřeno do noci a ještě potom uklízet je opravdu vysilující. Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu dobře vyčistit podlahu, tak doporučuji tuto firmu. A ani nejsou moc drazí, když uvážíte, jakou kvalitní práci nabízejí. My jsme spokojení ve všech ohledech. Jejich služba mě zaujala natolik, že jsem se na ně začala obracet i pro čištění podlah v mé vlastní domácnosti.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *