Kombinace čokolády a koberce nemusí být nutně katastrofa. Máme řešení. Tepování sedaček Praha

Kombinace čokolády a koberce nemusí být nutně katastrofa. Máme řešení. Tepování sedaček Praha

Kamarádka se mi vrátila po dvou letech Francie, tak jsme spolu byl skoro pořád, dá se říct, že se na určitou dobu ke mně na určitou dobu nastěhovala. Jednou jsme si k filmu chtěli vyzkoušet udělat horké mexické kakao. Chutnalo výborně, o to více nám bylo líto, když se nám džbánek s kakaem převrhl v obýváku na zem. A na koberec podotýkám. Takže to byla katastrofa nadruhou, to si asi umíte představit. Snažily jsme se to rychle vyčistit. Ale bylo nám to poměrně k ničemu, měla jsem pocit, že to jen čím dál tím víc matláme po koberci.

Tak jsme si s kamarádkou sedly k počítači a projížděly na internetu všechny možné firmy, které čištění koberců nabízejí. Četly jsme o všech možných druzích čištění koberců, od suchého práškového čištění a extrakční metody až po strojové kotoučové čištění. A nakonec jsme vybraly strojové čištění od úklidové firmy čištění koberců, Praha 9. Byla na ně samá pozitivní recenze, takže jsme se vůbec nebály, že by to měla být vyhozená investice A taky nebyla.

Strojové…

Strojové kotoučové čištění splnilo to, co slibovalo. Jejich čištění dostalo z koberce úplně veškerou špínu a krásně je prozářilo. Vážně vypadal skoro jako nový. A protože použili speciální kosmetiku, díky které se špína už tolik neusazuje, tak když někomu ze zákazníků zase něco spadne, nebo třeba i nás, tak to není takový problém dostat z koberce dolů. Ale samozřejmě to nikdy není tak dokonalé jako od nich. Ani byste nepoznali, kde byl koberce čištěný, a to bez přehánění.

Odvedli skutečně vynikající práci a nemyslím si, že jsme mohly narazit na někoho lepšího. Odvedli opravdu dobrou práci a my jim nemáme co vytknout. Jejich zaměstnanci byli velmi milí a ochotní a profesionální a na ostatní věci v bytě byli velice opatrní. Neměli žádné zpoždění, prostě vše proběhlo perfektně, takže si nemáme vůbec na co stěžovat a můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. Protože se jedná o skutečné profesionály, kteří vám vyjdou ve všem vstříc a jednají s vámi slušně a narovinu.

Takže…

Takže vám pak ani není líto investovat těch peněz a ve výsledku to není ani taková pálka. Protože koberce vydrž čistě opravdu dlouho. Dokonce i u mě doma, a to mám kočku. Takže pokud hledáte někoho na čištění koberců, tak u této firmy jste na té správně adrese. Své služby nabízí po celém území České republiky. Takže se nemusíte bát, že by vaši zakázku odmítli, i kdybyste byli z nějaké menší vesnice a nebyli zrovna z nějakého většího města.

Dojedou kamkoli, kam potřebujete. Samozřejmě své služby nenabízí jen domácnostem, ale i větším podnikům, nic pro ně není překážkou, takže ať potřebujete vyčistit koberec kdekoli a od čehokoli, tak u A SERVIS LIPKA, s.r.o. jste na té správné adrese.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *