Posted by on Bře 12, 2018 in Čištění a úklid | 0 comments

Některé věci by se měly vyhodit. Odstranění barev, polepů, reklam. Výškové čištění fasád, oken Ostrava

Některé věci by se měly vyhodit. Odstranění barev, polepů, reklam. Výškové čištění fasád, oken Ostrava

Ne nadarmo se říká, že každý den nese nová překvapení. Někteří lidé mají nudná povolání, a tak je už jen tak něco nepřekvapí. Ovšem to se zajisté nedá říct o naší práci. S kolegy totiž pracujeme ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ta se specializuje na různé druhy úklidových prací. Není pro nás problém vyčisti koberec, odstranit plíseň či dokonce i graffiti. Na které jsme nejspíše nejlepší z celé republiky. Technologie používáme jen ty nejnovější. – Ostrava mytí oken

Blok, který děláme s kolegy my je zaměřen na čištění oken. Tu a tam se stane, že na okně ulpí něco ultra nevšedního. A zrovna to se stalo i s naší poslední klientkou, která nás vskutku velice překvapila. Naše klientka má velice vtipnou maminku. Ačkoliv pochází ze zámožné rodiny, je škudlivá, a hlavně schraňuje všemožné věci. Něž aby to byly však užitečné věci, je to všeho všudy jen nepotřebné haraburdí. Klientka své mamince vždy nenápadně pár věcí vezme, pod záminkou, že si je půjčí nebo že je využije.

Věci…

Věci se pak snaží vyhodit. Jenže nedávno se jí stala skutečně k popukání hodná věc. Našla starou plechovku a šla jen do pokoje pro větší tašku. Jenže plechovka mezitím explodovala. Byla tak natlakovaná, že to neustála. Taky už byla pár let stará a prošlá. Byla v ní malířská barva a zacákala celé okno. Barva samozřejmě nešla dolů. A klientka tak potřebovala pomoct od někoho povolanějšího. A tím povolanějším jsme my – Ostrava mytí oken!

Paní rozhodně neudělala chybu, že natrefila právě na naši firmu a zavolala nás na vyčištění oken. Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože naše firma má opravdu spoustu zkušeností, provádíme čištění technologií takzvaného triku suchého leštění.

Jedním…

Jedním z hlavních pilířů priorit naší společnosti je kvalita úklidových služeb, i proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky.  Jedná se sice o fyzicky náročnější postup, jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá. Naše firma má již za všechna léta praxe dobře ověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Které jistě nikdo nechce.

Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, v opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění. O které jistě nikdo nestojí. Okno jsme nakonec perfektně vyčistili a vyleštili. Paní byla moc spokojená. A z toho jsme měli velkou radost!

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *