Posted by on Bře 14, 2018 in Čištění podlah | 0 comments

Podzimní radovánky by měly zůstat venku. Hydrofobní impregnace podlah, voskování linolea. Čištění Praha

Podzimní radovánky by měly zůstat venku. Hydrofobní impregnace podlah, voskování linolea. Čištění Praha

Je podzim a s ním přišel na řadu i náš národní sport. Sběr hub. Kromě toho i déšť, vítr a bláto. Toto všechno, v kombinaci s posledními slunečními paprsky udělá z mých dětí rakety. Venku je sice už dost zima, ale moje ujišťování, že to bude ještě horší, je vždycky vyžene na zahradu znova. A kdyby jenom na zahradu, za domem máme les a tak řádí i tam. Občas donesou nějakou tu houbu. Ale pravidelně nosí na podrážkách kila bláta.

Sběr hub, ale i bláta

I my s manželem strašně rádi chodíme na houby. Na rozdíl od dětí, ale vždycky přineseme plný košík. Samozřejmě i my domů doneseme na podrážce nějaké to bláto. A tak zvlášť na podzim naše podlaha velice trpí. Snažila jsem se nejdřív zaschlé bláto odstranit sama, a povedlo se mi ho odstranit velkou část. Ale i po mém zásahu, byla podlaha dost zašlá. A tak jsem se rozhodla zavolat profesionály. Na internetu jsme si našli firmu Praha mytí podlah , která se dlouhodobě zabývá čištěním různých povrchů.

Hloubkové čištění

Čistí například čalounění nebo koberce a to pomocí metody čištění kotoučovým strojem. Firma však čistí nejen koberce, ale také všechny jiné druhy podlah. Od dlažby, linolea, marmolea, betonové podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po plovoucí podlahu. Domluvili jsem si den a pak už se pracovníci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. mohli rovnou vrhnout do práce. Zaměstnanci použili pro čistění kotoučový stroj, který podlahu důkladně a do hloubky vyčistil. Podlahu nejdříve vydrhli pomocí účinné, ale šetrné čistící chemie, která ji zbavila zašlapaných nečistot.

Podlaha jako nová

A musím říct, že nešlo jenom o bláto. Podlaha byla už i zašlapaná. I když podlahu pravidelně myjeme a kartáčujeme, takového výsledku, jakého může docílit kotoučový stroj, se samozřejmě ani nepřiblížíme. Poté, co stroj vykartáčoval podlahu za použití čistících přípravků, přišlo na řadu odstranění všech nečistot, vlhkosti a mastnoty. Když máte možnost sledovat zaměstnance A SERVIS LIPKA při práci, je vám jasné, že se jedná o proškolené profesionály. A tak po jejich zásahu nešlo jinak, než být úplně nadšení. Výsledek opravdu stál za to. Podlaha vypadala zase jako nová. Málem jsem ji nepoznala. Tak a od teď se budeme vyzouvat venku. Ať nám to co nejdéle vydrží.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *