Posted by on Čvc 18, 2017 in Čištění a úklid | 0 comments

Sprejera můžete i polapit, nejlepší je ho ale unavit

Sprejera můžete i polapit, nejlepší je ho ale unavit

Odstraňování graffiti BrnoNeplnoletý syn od sousedů se začal v poslední době zaplétat a sbližovat s jednou takovou bandou budižkničemů. Byli to hejsci, kteří si myslí, že jsou víc než ostatní, že jim všechno patří. A tak si můžou dělat, co se jim zlíbí. Rozbíjejí a ničí cizí majetky. Devastují, na co přijdou a v poslední době si ještě oblíbili sprejování. A když byl jednoho dne posprejovaný i náš dům… Věděli jsme moc dobře, kdo v tom má prsty, ale protože jsme pro to neměli žádné důkazy, nedalo se s tím nic dělat.

 

Odstranit graffiti Brno
Ale hodně nás štvalo pomyšlení, že si ten sousedovic fracek chodí kolem našeho domů a dívá se na svoji práci se zlomyslným úšklebkem. Bylo nám jasné, že by se jen škodolibě díval na to, jak se lopotíme s odstraňováním graffiti. A potom v nestřeženém okamžiku by stěnu posprejoval znovu.

 

 

Nemohla jsem se smířit, že mu to jen tak projde…

Odstranit počmáraných stěn Brno
Nemohla jsem se smířit, že mu to jen tak projde, potřebovala jsem mu ukázat, že si s tím dovedeme poradit. Abych trošku otřásla tou jeho důvěrou ve vlastní nedotknutelnost. Tak došlo k tomu, že jsme se spojili s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování graffiti Brno a nechali její pracovníky odstranit graffiti a nanést i antigraffitový nátěr.

 

Odstranit pomalovaných stěn Brno
Fracek od sousedů to všechno pozoroval s úsměškem, za týden jsme měli dům posprejovaný znovu. Jenomže během pár dní přijeli pracovníci A SERVISU a skoro bez námahy graffiti odstranili. Tomu ten malý lotr zase přihlížel a už se tolik nesmál. Začali jsme se předhánět v rychlosti nasprejování domu a odstraňování graffiti, až to došlo do takové fáze, že se nám podařilo kluka, který si přestal dávat pozor, chytit při činu. Viděli to všichni sousedi i klukovi rodiče, dostal co proto, a vypadá to, že teď už zase bude nějakou dobu klid.

 

 

Odstranit pomalovaných stěn Brno

Odstranit pomalovaných stěn Brno

Odstranit pomalovaných stěn Brno

Odstranit pomalovaných stěn Brno

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *