Posted by on Čvc 21, 2017 in Čištění a úklid | 0 comments

Čištění koberců se „Strojním čištěním Pardubice“ – absolutně skvělé, vše bylo v největším pořádku

Čištění koberců se „Strojním čištěním Pardubice“ – absolutně skvělé, vše bylo v největším pořádku

Obdivuji ženy, které jsou schopné si doma vyčistit koberec. Především obdivuji ty, které to zvládnou tak, že koberec pak opravdu vypadá dobře. To já nedokážu. Zkoušela jsem to jednou. Potřebovala jsem vyčistit nějaké skvrny, ale strašně jsem se u toho nadřela a skvrny z koberce dolů stejně nešly. Aby toho nebylo málo, tak mi ještě v koberci zůstaly zbytky čisticího prostředku. No byla to prostě hrůza, vypadalo to strašně, ještě hůř než předtím.

čistý domovúklidová firmajak neponičit vlákna koberce

Tahle zkušenost mi stačila…

Tahle zkušenost mi stačila a další domácí čištění koberce jsem tak jednou provždy zavrhla. Raději se teď v takových věcech spolehnu na profesionály. Teď už dokonce i vím na koho se obrátit. Vyzkoušela jsem tenkrát pro mě neznámou firmu Čištění koberců Pardubice. Bylo to velké štěstí, že jsem narazila právě na ni. Z její práce jsem byla přímo u vytržení. Tak perfektně a profesionálně provedené čištění jsem nečekala ani omylem.

jak se zbavit skvrn na koberciperfektní odsátí všech nečistotjak oživit koberec

Když k tomu všemu ještě připočítám skvělou komunikaci se zákazníkem, podáváním přesných informací, kdykoli to bylo třeba, a absolutně přesné dodržení všech termínů, nevím, kdo by kvalitě této firmy mohl konkurovat.

Firma ke své práci používá strojové čištění, díky kterému je schopná detailně vyčistit koberce, odstraňuje v hloubce usazené nečistoty. Chemie, kterou používá, zvládá perfektně vyčistit vlákna koberce. Já jsem svůj koberec málem nepoznala, protože měl po čištění nádherně jasné barvy, celý tak nějak ožil.

Potěšilo mě, že jsem nemusela ani nijak dlouho čekat na jeho celkové doschnutí. Dlouhé schnutí, které je prý u jiných firem normální, by pro mě bylo nepříjemné, protože jsem se přes koberec nemohla dostat do některých částí bytu. Za mě je tohle ta nej služba, se kterou musí být snad každý spokojený.

kotoučový strojzašlý koberecprostředky na čištění koberců

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *