Posted by on Čvc 24, 2017 in Čištění a úklid | 0 comments

Díky profesionálnímu přístupu „Mytí podlah Praha“je naše podlaha nádherně čistá

Díky profesionálnímu přístupu „Mytí podlah Praha“je naše podlaha nádherně čistá

Krystalizace mramoru Pořádně vyčistit potřebovala naše podlaha už dlouho. V tomto bytě bydlíme už řadu let a tak je podlaha značně zašlá. Protože máme malé děti nijak jsme to neřešili, podlahu samozřejmě pravidelně umýváme, ale žádnou speciální péči ji nevěnujeme. Je totiž mnoho jiných věcí, kam bychom chtěli peníze investovat, například se chystáme na dovolenou k moři a taky pomůcky pro děti, až nastoupí do školy stojí mnoho peněz. Pastelky, aktovka, přezůvky, barvy na malování, učebnice, počítadla a to všechno je docela velká finanční zátěž. A kvůli tomu všemu jsme prostě generální rekonstrukce, renovace a čištění zanedbávaly.

Protože jsme dostali nějaké peníze od mých rodičů, rozhodli jsme se, že trochu investujeme právě do rekonstrukce bytu a do toho spadalo právě i čištění podlahy. Na internetu jsme si vyhledali firmu, která se čištěním a mytím podlah zabývá a na tu jsme se obrátili. Velmi dobré doporučení měla právě firma Čištění podlah Praha, která se zaměřuje nejen na čištění podlah, ale také na čištění koberců, odstraňování plísní a graffiti, kromě toho umí i vyčistit okna v téměř jakýchkoliv podmínkách.  Na stránkách jsme se také dozvěděli, že firma A SERVIS nepůsobí pouze v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu, kde je konkurence daleko větší, než u nás.

Krystalizace vápenatých podlahKrystalizace vápenatých podlahNejlepší způsoby jak dosáhnout třpytivého lesku podlahyBroušení mramoru

Dokáží vyčistit různé druhy podlahy…

Dokáží vyčistit různé druhy podlahy od dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, lité podlahy nebo kameninové podlahy až po betonové podlahy. Podlahu tak očistili i u nás. K tomu využili metodu strojového čištění podlah pomocí kotoučového stroje. Tento asi padesátikilový stroj zajistil pečlivé a detailní a hloubkové čistění. Ačkoliv naše podlaha byla pravidelně myta, profesionální péče se jí nikdy nedostalo. Výsledek profesionálně vyškolených zaměstnanců z A SERVISU byl však vidět na první pohled, podlaha vypadala jako nová a opravdu vypadala dobře. Když zaměstnanci A SERVISU podlahu čistili trochu jsme přihlíželi a proto víme, že postupovali následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhnou pomocí účinné čistící chemie.

Broušení podlahFinální úpravy podlah – umývání, lakování, impregnaceOšetřujeme betonové podlahy a venkovní povrchyPrůmyslové podlahy

Poté co, povrch důkladně vykartáčovali, odsáli všechny nečistoty, mastnoty a také vlhkost. To vše strojem, který váží asi 50 kilo a proto je vysoce výkonným vysavačem. Poté co dokončili práci tímto strojem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami, podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechala se doschnout. Jak sami říkají, kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže důkladně a úplně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Všichni zaměstnanci byli navíc velice milí, ať už při telefonické domluvě, tak při následném úklidu. Celou dobu se chovali jako profesionálové. Pokud potřebujete pomoc s velkým či menším úklidem, určitě se obraťte na A SERVIS.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *