Nejlepší průzor okny zajišťuje firma „Výškové práce Praha“

Nejlepší průzor okny zajišťuje firma „Výškové práce Praha“

Hledal jsem zástup za firmu, se kterou jsem už delší dobu spolupracoval a která se mi starala o mytí oken mé restaurace ve výšce. Jelikož tato firma začala být velice nespolehlivá, nedodržovala termíny, práci v poslední době dělala jen velice povrchně a s velkou neochotou, nechtěl jsem s nimi ještě dále spolupracovat. Mytí oken Praha 9

Vůbec si mě jako zákazníka nevážila a moje nespokojenost jí absolutně nevadila. Neviděl jsem jediný důvod, proč bych měl služby této firmy i dále využívat. Když moje nespokojenost došla nejvyšší míry, tak jsem se ze dne na den s firmou rozešel a nebál jsem se, že bych nenašel někoho schopnějšího, kdo ji nahradí.

Kamarád mi doporučil firmu Mytí oken Praha 9, která na mě působila velice dobrým dojmem, a tak jsme si plácli. Po mé předchozí negativní zkušenosti by už asi téměř každá firma byla lepší, ale tohle bylo nesrovnatelně lepší. Dostali mě už jen tím vlídným a vždy vstřícným jednáním, se kterým jsem se dříve nesetkal.

umyjte si okna podle profesionálůVýškové práce PrahaPráce ve výškách PrahaČistý domov

Další úžasnou věcí byla ta skvělá péče…

Další úžasnou věcí byla ta skvělá péče o okna restaurace. Neměl jsem slov, tak dobře se o ně ještě nikdo nikdy nepostaral. Až teď jsem si vlastně uvědomil, jak špatnou práci předchozí firma odváděla, ten rozdíl byl tak velký, že i někteří mí stálí zákazníci si toho všimli a ptali se mě, kdo nám tak perfektně myje okna. Asi kdybychom měli okna čistá odjakživa, tak si toho rozdílu vůbec nevšimnou, ale takhle to byla výrazná změna.

Pánové z A SERVISU okna velice důkladně leštili. Díky této preciznosti jsou skla dokonale průzračná a výhledu z restaurace tak nepřekáží žádná špína, šmouhy nebo jakékoli jiné nedokonalosti. Průzor je naprosto čistý a ideální. Já i mí zákazníci jsme zcela spokojení. Mytí oken Praha 9

Světlo v bytěČistá oknafirmy na mytí a čištění okenLesklá okna

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *