Posted by on Říj 12, 2017 in Čištění a úklid | 0 comments

Zkosená střecha a problematické mytí oken vyřešil „Výškové práce Ostrava“

Zkosená střecha a problematické mytí oken vyřešil „Výškové práce Ostrava“

Nepromysleli důsledky…

mytí oken cenaDcera se zetěm koupili dům. Stále tvrdím, že to udělali dost neuváženě a nepromysleli všechny možné důsledky a neprohlédli si dům pořádně. Když jsem dům prohlížel, našel jsem plno nedostatků, kvůli kterým bych rozhodně trval na snížení ceny. Teď už ale bylo pozdě a dětem nezbývalo nic jiného než se pustit do oprav. Nejhůř na tom byla prohnilá dřevěná podlaha, ta se musela vyměnit celá. Okna Ostrava, mytí.

Okna Ostrava, mytí…

Na podlaze pracovala specializovaná firma a já jsem na firmu ve chvílích volna chodil dohlížet. Procházel jsem se při tom po domě a narazil jsem na další překážku, kterou pravděpodobně dcera se zetěm neobjevili. Zkosená střecha, o které už od začátku oba básnili, byla osazena mnoha okny. Ale jen některá z nich (ta v nižších polohách) se dala otevírat. Ostatní sloužila jen jako průhledy ven.
Ptal jsem se dcery, jak si představuje, že bude taková neotevíratelná okna umývat. Překvapila mě, když řekla, že tohle už mají dávno rozmyšlené. Byli domluvení s firmou A SERVIS LIPKA, s,r.o., okna Ostrava, mytí na pravidelných návštěvách. mytí oken v domácnostech

pravidelné mytí oken a výlohFirma jako specialista na výškové mytí oken se měla vždy v určeném termínu dostavit. Sama si zajistit přístup k oknům a práci vykonat. Dcera se nechystala tuto práci nijak kontrolovat, a to mě rozčílilo. A rozhodl jsem se, že se na práci firmy podívám sám. Byl jsem příjemně překvapený tím, jak svědomitě si firma vedla. Opatrná a pečlivá práce mě udivila. Spíše jsem čekal, že na každém kroku narazím na velké diletantství, ale tady si dcera se zetěm vybrali konečně dobře. A SERVIS používal montážní plošinu, která pracovníky vyvezla do výšky. Mytí oken se věnovali důkladně. Pečlivě je omyli a vyleštili. Nenašel jsem na sklech jedinou chybu, nedalo se jim vůbec nic vytknout. Takhle mají pracovat profesionálové.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *