Posted by on Bře 12, 2018 in Nezaradené | 0 comments

Děti si rády hrají, to přece každý ví. Odstranění barev, reklam a polepů. Čištění oken, fasád Ostrava

Děti si rády hrají, to přece každý ví. Odstranění barev, reklam a polepů. Čištění oken, fasád Ostrava

Nedávno jsme měli vskutku vtipnou zakázku. Proč že vtipnou? Volala nám jedna paní, že nechala hrát své děti a mezitím usnula. Tak buďte ráda, říkali jsme jí se smíchem. Paní však opáčila, že byla, jenže děti nechala bez dozoru a ty se mezitím vyřádily na oknech v obýváku. Prý to mělo být jako překvapení.

Zákaznice byla…

mytí prosklenných stěnZákaznice byla tak unavená, že šla spát a nechala si ho až na druhý den ráno. V tu ránu ji čekalo opravdu nečekané překvapení. Děti počmáraly okno – jenže lihovkami. A přes noc krásně zaschly. Tudíž nebyla šance, že by šly jakkoliv dolů. Paní se je snažila dostat dolů, ale s lihovkami to nic neudělalo.

Držely se na okně jak samotná veš na hlavě. Nakonec si řekla, že zavolá nějakou společnost, co to odstraní, aby okna byla zase jako nová. A udělala jedině správně, když se rozhodla zavolat naši společnost Ostrava mytí oken ! Naše společnost se totiž specializuje i na mytí oken.

Pro kvalitní umytí oken…

Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté mytí lodžiíplochy pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou.

Protože naše firma má opravdu spoustu zkušeností, provádíme čištění technologií takzvaného triku suchého leštění. Jedním z hlavních pilířů priorit naší společnosti je kvalita úklidových služeb, i proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky.

Jedná se sice…

Jedná se sice o fyzicky náročnější postup, jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá. Naše firma má již za všechna léta praxe dobře ověřeno, že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění.

Které jistě nikdo nechce. Při mytí skleněných ploch proto mytí oken cena za m2nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, v opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění. O které jistě nikdo nestojí. Okna jsem nakonec hezky vyčistili.-Ostrava mytí oken

Po fixách nebylo…

Po fixách nebylo ani památky, přestože se jednalo o lihovky. Paní jsme jen doporučili, ať příště raději dá lihovky cena mytí okenstranou, že by si jí to mohlo znovu vymstít.

Paní se upřímně zvonivým smíchem zasmála a řekla, že si naši radu vezme k srdci. Popřáli jsme si hezký den a s úžasným pocitem, že jsme opět někomu pomohli a udělali radost jsme odcházeli. Vstříc ku dalším dnům. Těšíme se, jaké dobrodružství nás čeká příště. Nu, nechejme se překvapit. Paní říkala, že nás navíc všem určitě vřele doporučí. A to nás vždy zahřeje a duši. Naši zákazníci jsou pro nás totiž vším.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *