Posted by on Bře 23, 2018 in Čištění podlah | 0 comments

Barva, nehoda na podlaze. Strojní, hloubkové čištění. Voskování linolea, nano impregnace Brno

Barva, nehoda na podlaze. Strojní, hloubkové čištění. Voskování linolea, nano impregnace Brno

V celém bytě máme podlahy, i v koupelně. Vím, že by bylo praktičtější mít tam klasické kachličky, ale nemám je ráda, tak i tam máme plovoucí podlahu. Ale jednou jsem toto rozhodnutí docela proklínala.

Chtěla jsem nějakou změnu,…

Chtěla jsem nějakou změnu, a tak jsem se rozhodla, že půjdu do té růžové barvy na vlasy, která teď docela frčela, ale hlavně se mi to moc líbilo. Ale byla to takový ta smyvatelná, takže kdyby to dopadlo blbě, tak se to z vlasů vymyje. Jenže skončila barva i na podlaze. Na podlaze samozřejmě růžovou barvu neměla, spíš klasicky bílou, když si barvíte vlasy světlou barvou. Ale i tak to na podlaze bylo hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to. Navíc jsem se bála, abych čištěním podlahu nijak neponičila, protože byly opravdu drahé, dělané na míru a tak všechno.

A čisticí prostředky,…

A čisticí prostředky, které si s tím údajně měly poradit a být zároveň i šetrné, byly asi tak moc šetrné, že byly k ničemu. No, alespoň nebyly moc drahé a podlahu mu nezničily. Takže bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale chtěla jsem opravdové profesionály. Takže jsem na internetu strávila poměrně dost času, abych si mohla načíst všelijaké recenze a diskuze, abych si vybrala tu nejlepší. A rozhodla jsem se pro úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, protože měla opravdu vynikající reference.

Poté už jsem se zaměřila…

Poté už jsem se zaměřila jen na jejich internetové stránky. Zalíbila se mi natolik, že jsem jim zavolala ještě ten den, co jsem ji našla.  Slečna na centrále byla moc milá a domluvila jsem se s ní na termínu, kalkulaci a všech ostatních věcech, které byly potřeba. I pracovníci, kteří přišli ke mně domů, byli moc milí a ochotní, za což jsem byla opravdu ráda, protože opravdu nerada pracuji s nepříjemnými lidmi. O to horší, když máte nepříjemnou bandu lidí u sebe doma. Ale všichni z A SERVISU, se kterými jsem měla tu čest jednat, byli opravdu moc milí. A musím říct, že podlahu vyčistili vážně perfektně. Byla jako nová a stihli to opravdu v rekordním čase a stopy po barvě na vlasy zmizely.

Veškeré čištění proběhlo…

Veškeré čištění proběhlo v největším pořádku bez sebemenšího zádrhelu, takže ji mohu všem jedině doporučit. Podlahu čistili strojovou metodou, o které jsme slyšela úplně poprvé. Ale dosahuje opravdu vynikajících výsledků. Proto jsem se rozhodla napsat i tento článek, protože by se o ní a o této firmě mělo určitě vědět. Je určitě spousta lidí, která potřebuje vyčistit podlahy a neví, na koho se obrátit. Stejně jako já. A když se mě kdokoli zeptá, jestli neznám nějakou dobrou firmu na čištění podlah, vždycky řeknu, že mám vynikající zkušenosti s úklidovou firmou Mytí Brno, podlahy. Jediné, před čím asi musím varovat, je cena jejich služeb. Jsou o něco dražší, ale zase věřím, že na kvalitnější firmu nenarazíte.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *