Posted by on Bře 29, 2018 in Odstranění graffiti | 0 comments

Graffiti na zdi. Jak se účinně bránit. Odstraňování, ochrana, čištění fasád i ve výškách Brno

Graffiti na zdi. Jak se účinně bránit. Odstraňování, ochrana, čištění fasád i ve výškách Brno

Bydlíme uprostřed města a tak jsem ani nebyl tak šokovaná když se to stalo. Ráno jsem odcházela do práce a všimla jsem si obřího nápisu na chodníku před domem. Podobné nápisy jsou však rozmístěny po celém městě.

A to nejenom na chodnících…

jak odstranit graffitiA to nejenom na chodnících, ale i na fasádách. Takže jsme to nakonec schytali ještě dobře. No nic, vím, že musím jet do práce a říkám si. Až se vrátím, tak to vyřeším. Ještě v práci jsem si však nezapomněla postěžovat kolegům. A díky bohu za to. Dostala jsem od nich doporučení na profesionální úklidovou firmu A SERVIS LIPKA. A taky spousty varování, co se stane, když nápis, co nejdříve neodstraníme. Ještě o polední pauze jsem se telefonicky obrátila na zákaznickou linku A SERVISU.

A dohodla se s nimi…

A dohodla se s nimi, že přijedou ještě tento týden. Když přijeli všechno mi dokonale vysvětlili a začali s prací. čím odstranit graffitiVysvětlili mi, že z povrchů, které nejsou opatřeny anitigraffitovým nátěrem se nasprejované nápisy nemusí vždy podařit odstranit na 100 %. Náš chodník samozřejmě žádnou impregnaci nemá. Profesionálové z A SERVISU mi sdělili i další věci. Že při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem nebo nástřikem je potřeba počítat s tím, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60 do 90 %.I tak se zaměstnanci A SERVISU velice snažili a opakovaným zesvětlením nápis téměř odstranili. Bohužel ne úplně dokonale. Při bližším zkoumání jde pořád trochu vidět. Ale to za čas smyje déšť. Nevýhoda toho, že je nápis právě na chodníku je také v tom, že jej nelze přetřít fasádní barvou.

kdo odstraní graffitiTak to dělají…

Tak to dělají, pokud je nápis na fasádě. Na druhou stranu je jenom otázka času až už tak skoro neviditelný nápis dočista zmizí vlivem deště a větru. A taky díky lidem, kteří budou po chodníku chodit. Svědomitou práci zaměstnanců A SERVISU hodnotím jako výbornou. A jsem velice ráda, že jsem dostala doporučení právě na ně. Všichni totiž byli velice milí. Od paní se, kterou jsem telefonicky dojednávala termín. Až po samotné pracovníky – tím myslím čističe. Není se tedy co divit, že firma patří ke špičce v oboru. A to nejen v České republice. Ale také v Rakousku, Německu a na Slovensku.

Ta zajistí, že výsledek odstranění graffiti nebo podobných věcí je 100%.kolik stojí odstranění graffiti

Tahle vrstva by…

Tahle vrstva by mi mohla v budoucnu ušetřit hodně peněz. Pokud se tady ta móda sprejovat po cizím majetku nebo po majetku veřejném nezmění. Doufám, že jo. Ale zatím to moc nadějně nevidím. Navíc jsem se dozvěděla, že letní měsíce jsou na aplikaci tohoto nátěru ideální. Protože aby mohla technologie správně fungovat. Nátěr nebo nástřik musí řádně zaschnout. Je potřeba jej aplikovat při teplotě 10 stupňů celsia a vyšší.  Firma Odstranění graffiti Brno  je svými kroky a postupy velmi efektivní.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *