Posted by on Bře 29, 2018 in Nezaradené | 0 comments

Nová technologie čistoty oken. Umývání celoplošných oken, čištění fasád ve výškách Brno. Stržení polepů

Nová technologie čistoty oken. Umývání celoplošných oken, čištění fasád ve výškách Brno. Stržení polepů

Moji rodiče mají narozeniny jen týden od sebe a oba měli slavit sedmdesátiny, takže to měla být oslava opravdu ve velkém stylu. Problém byl s úklidem, mamka si hrozně potrpí na pořádek a nemá doma vždycky uklizeno, ale naklizeno.

Ale čím je starší…

Ale čím je starší, tím jí to jde hůře a největší problém jí dělají okna. Nabídli jsme se s bráchou, že jí s tím pomůžeme, ale řekněme, že se nám to nepovedlo úplně podle jejích představ, měla jsme ta okna poměrně ušmudlaná (teda podle nás ne, podle ní ano). Nechtěli jsme se s ní hádat, protože jsme věděli, že by to bylo úplně zbytečné A tak jsme si řekli, že si na to najmeme nějakou úklidovou, ale neměli jsme se žádnou zkušenosti. Proto jsme si sedli k počítači a hledali takovou firmu, která by se toho zhostila.

A tak jsme se podle…

A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit se na A SERVIS LIPKA. Lidi je docela vychvalovali, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. Přece jenom ta cena nebyla taková pálka, že bychom se měli chytat za hlavu, kdyby to nedopadlo podle našich představ, a aspoň jsme si pak s bráchou mohli říct, že jsme pro to udělali všechno. Ale ta firma nás zachránila. Opravdu předčila naše očekávání. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. A okna byla skutečně nádherně umytá. Udělalo to dojem i na naši mamku. A můžu vám říct, že když mamka o někom řekne, že zvládl úklid jakéhokoli druhu líp než ona, tak už je to vážně skutečná poklona.

Používají opravdu ty…

Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné, takže je jasné, že to musí dopadnout dobře. A samozřejmě je neseženete v běžných drogériích. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak A SERVIS LIPKA je jasná volba, protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. A SERVIS nám totiž zařídí vše, co potřebujeme. Doufáme, že přidáním této naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním, kteří poptávají mytí oken a jiných úklidových služeb.

Co bych ještě chtěla…

Co bych ještě chtěla zmínit, tak že společnost Mytí oken Brno, nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, jako třeba čištění koberců nebo podlah, tak se opět můžete obrátit na ně, protože věřme, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní. My od té doby začali doma využívat i jejich čištění koberců a je to stejně kvalitní, jako jejich mytí oken. Jsme s nimi spokojeni v každém ohledu a opravdu je můžeme jedině doporučit. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a byla radost s nimi spolupracovat

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *