Posted by on Dub 16, 2018 in Nezaradené | 0 comments

Své vášně bychom měli držet na uzdě. Odstraňování barev, silikonů, polepů. Mytí oken Pardubice

Své vášně bychom měli držet na uzdě. Odstraňování barev, silikonů, polepů. Mytí oken Pardubice

Naše společnost A SERVIS LIPKA se specializuje na širokou škálu úklidových služeb, jež mají lidem pomoct usnadnit jim jejich život. Snažíme se lidem nabízet to, na co sami nestačí.

Mimo jiné i čistíme…

Mimo jiné i čistíme a leštíme i okna. Na která, troufáme si tvrdit, jsme skuteční odborníci u nás v republice. Vždy nás velmi těší, když jsou s námi zákazníci spokojení a chtějí nás doporučit dále. Pokaždé, když nastane nějaký problém, snažíme se klientům maximálně vyjít vstříc. Neradi je necháváme ve štychu, jednak by to nebylo férové vůči nim, a kterak by to kazilo dobré jméno naší společnosti. Domníváme se, že každá firma, která si chce vybudovat pevnou zákaznickou klientelu a mít u ní dobré jméno, tak by neměla mít ani jednoho nespokojeného zákazníka. Také občas slyšíme zajímavé historky, proč si nás zrovna někdo potřebuje objednat.

Občas se u toho…

Občas se u toho nestačíme divit. Někdy si nás volají i klienti, od kterých bychom to čekali snad úplně nejméně. Ale samozřejmě jsme rádi, že o naše služby je zájem ve všech možných odvětvích. Třeba nedávno si nás objednala paní, která vytvářela obraz jako dárek. Prý občas ráda kreslí. Řekla si, že udělá něco moderního – znáte takový ten styl, kdy jen držíte v ruce štětec a švihnete s ním o plátno, takže na plátně vytvoří zajímavé obrazce? Tak přesně tohle paní dělala. Jenže se do toho pustila tak vášnivě, že zašpinila nejen plátno, ale i okno. Druhý den ho chtěla vyčistit, ale nešlo jí to, a proto se rozhodla přivolat nás na pomoc.

Ještě, než vám však…

Ještě, než vám však prozradíme výsledek, dovolíme si vám přiblížit jedinečný postup naší práce. Ten je následující. Pro kvalitní umytí oken je vždycky důležité perfektně umýt celou plochu okna a také neopomenout jeho rámy a parapety. Naše technologie mytí oken spočívá v pečlivém umytí rozmývákem, následující důkladným setřením skleněné plochy za pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy, pracovníci vyleští okno na sucho čistou bavlněnou plenou. Protože naše firma má opravdu mnoho zkušeností, provádíme čištění technologií takzvaného triku suchého leštění. Jednou z nejdůležitějších priorit naší společnosti A SERVIS LIPKA je i kvalita úklidových služeb.

Proto nikdy naši pracovníci…

Proto nikdy naši pracovníci nepoužívají lešticí přípravky při čištění. Jedná se sice o fyzicky mnohem náročnější postup, jelikož okna pracovníci leští pouze na sucho, ale tím je zaručeno, že okna zůstanou mnohem déle čistá, než kdyby se použilo lešticích přípravků. Naše společnost a její pracovníci mají již za všechna ta léta praxe, co se pohybujeme na trhu, dobře ověřeno. Že při použití lešticích přípravků, jsou po krátkém čase vidět na oknech nevzhledné šmouhy a tahy po leštění. Po kterých určitě nikdo netouží. Při mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani sebemenší zbytky starého leštidla, v opačném případě by se mohlo stát, že i staré leštidlo po nějaké době vlivem povětrnostních podmínek vystoupí, a byly by tak viditelné nežádoucí stopy a mapy z leštění. Okna jsme vyčistili dle výše zmíněného postupu a paní s námi Okna Pardubice mytí, byla spokojena.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *