Posted by on Čvn 27, 2018 in PR články | 0 comments

Spočítajte si náklady, ktoré ušetríte s pisoárom bez vody

Spočítajte si náklady, ktoré ušetríte s pisoárom bez vody

Ak ste sa rozhodli pre rekonštrukciu toalety, v tom prípade chcete pravdepodobne siahnuť po tom najmodernejšom zariadení, ktoré bude nielen komfortné, ale najmä ekonomické. Jedným z možných riešení je práve pisoár bez vody, ktorý ocenia pochopiteľne páni. Prečo je v dnešnej dobe výhodné siahnuť možno po netradičnom, no za to výhodnom riešení v podobe pisoáru? Je pisoár bez vody naozaj tou správnou voľbou pre domácnosti?

Aké výhody poskytuje pisoár bez vody?

V súčasnosti možno povedať, že pisoáre sú nielen súčasťou prevádzok akými sú obchodné centrá, reštaurácie či hotely, ale postupom času tiež domácností, ktoré vedia, že môžu práve takýmto spôsobom ušetriť ročné náklady. Hlavnou výhodou je teda ekonomickosť, ale tiež jednoduchá údržba, komfort a praktickosť. A toto riešenie ocenia nielen muži, ale aj ženy! Totiž, vďaka používaniu pisoáru bez vody odpadajú spory týkajúce sa zdvihnutej záchodovej dosky po použití toalety.

Nižšie náklady? Jednoznačne áno!

Ak vás trápia vysoké náklady za energie, tomu môže byť raz a navždy koniec. Totiž, bezkonkurenčnou výhodou pisoáru bez vody je práve úspora nákladov. Splachovaním je možné v priemere ušetriť niekoľko stoviek eur, čo je skutočne obrovské číslo. Ak chcete toto číslo upresniť, stačí, ak zadáte, koľko ľudí pisoar bez vody používa, koľkokrát za deň je pisoár použitý jednou osobou a koľko dní v týždni sa pisoár používa. Následne je možné zistiť, koľko litrov ušetríte a zároveň, koľko peňazí môžete investovať do niečoho iného ako sú poplatky za účty. Treba si uvedomiť, že v porovnaní s klasickým záchodom, kedy spotrebujete denne až niekoľko litrov vody, môžu byť vaše účty výrazne nižšie. Z tohto dôvodu netreba mať predsudky voči pisoárom bez vody, ale naopak. Už dávno neplatí, že ide o niečo, čo je súčasťou výhradne verejných toaliet či hotelov!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *