Posted by on Čvc 23, 2018 in Čištění podlah | 0 comments

Kryštalizácia mramorovej podlahy Bratislava

Kryštalizácia mramorovej podlahy Bratislava

Kúpil som si nový dom, v ktorom predchádzajúci majiteľ nechal položiť kamennú podlahu. Tá ako nová bola síce určite veľmi pekná, ale teraz už nie. Bola hrozne špinavá. Bolo očividné, že o podlahu nebolo dlho postarané. Rozhodol som sa pre vyčistenie, aj keď som nevedel ako začať. Napriek tomu som šiel do obchodu, kde som si nechal poradiť. Nakúpil som rôzne chémie aj kefy a pustil sa do čistenia.

Ťažká úloha som nechal na odborníkoch. Ešte že tak

To by mi aj vcelku išlo. Ale podlaha je takých rozmerov, že by som prišiel o chrbát a čistenie išlo neskutočne pomaly. Tiež som si všimol, že po drhnutí podlahy kefou zanechávam mierne škrabance na podlahe. Asi je najlepšie nechať takéto činnosti pre odborníkov, ktorí vedia, čo robia. A majú k tomu aj dobré pomôcky. Druhý deň po čistení malého kúsku som bol tak unavený, že už sa mi do toho ani nechcelo. Kolega mi v práci odporučil firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Bratislava podlahy, čistenie. Že s nimi má veľmi dobré skúsenosti, pretože u nich čistí doma koberce. Ale vraj zabezpečujú aj čistenie podláh strojovou metódou.

Zavolať si profesionálov sa vyplatilo

Na webových stránkach som si našiel kontakt a zavolal im. Veľmi dlho som nečakal. To som bol rád, pretože som čo najskôr chcel bývať v krásnom a čistom prostredí. Pri príchode mi povedali, že urobia kryštalizácii podlahy. To preto, že je z krásneho mramoru, ktorý by bolo škoda nenablýskať. Použili špeciálny prášok, ktorý strojom kartáčovali. Trvalo to veľmi dlho, ale musím uznať, že výsledok bol prekvapujúci. Vykukla na mňa krásna podlaha, za ktorú som bol nesmierne rád. Pretože nová podlaha z mramoru by bola veľmi drahá a asi by som si ju nikdy nekúpil len tak. Teraz som ju mal a krásnu. Pracovníci dodržali termín a správali sa veľmi slušne aj ku mne. Odpovedali s úsmevom a ich prístup k práci bol veľmi zodpovedný. Nemyslím si, že takýchto pracovníkov stretnete len tak na ulici.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *