Posted by on Dub 11, 2019 in Čištění podlah | 0 comments

Voskování linolea, impregnace vinylové, betonové podlahy, lité stěrky a dlažby

Voskování linolea, impregnace vinylové, betonové podlahy, lité stěrky a dlažby

Dobrý den…

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu , od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Měla jsem totiž ten problém, že se mi povedlo na podlahu vylít poměrně velké množství hodně tekutého medu. Chtěla jsem si z něj udělat masku na obličej, ale místo na mém obličeji skončil na zemi. Snažila jsem se to vyčistit, ale moc úspěchu jsem nesklidila. Nejprve jsem ho opatrně v rukavicích stírala hadrem, ale bylo mi jasné, že v záhybech plovoucí podlahy přece jen pořád trochu bude. A já měla novou podlahu, tak jsem nechtěla, aby byla hned špinavá či dokonce zničená. Tak jsem si na to zavolala úklidovou firmu. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze. A nakonec jsem se obrátila na úklidovou společnost Čištění, mytí Mariánské Lázně.  Měla skvělé reference, a tak jsem si říkala, že to bude to pravé.

 

Lidi…

Lidi o nich psali vážně dobře. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná, vypadala pomalu ještě lépe, než když jsem si ji pořizovala. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže já nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit.

 

A když…

A když si to tak vezmu, po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně. Já už s jejím udržováním nemám prakticky žádnou práci a pořád vypadá skvěle, takže za sebe mohu tuto firmu jedině doporučit. Navíc když používají drahé stroje a čisticí prostředky, tak člověk nemůže čekat, že to bude levné. Nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že se ve svém oboru opravdu vyznají, mají široké pole působnosti. Takže až budu do budoucna zase něco potřebovat, určitě se obrátím pouze na ně. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže je vidět, že má velmi široké pole působnosti. Proto je všem vřele doporučujeme, pokud hledáte kvalitní čištění podlah. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *