Posted by on Dub 23, 2019 in Čištění podlah | 0 comments

Hezký nábytek nevynikne v prostředí, kde není čisto. Proto se spoléháme na strojové čištění

Hezký nábytek nevynikne v prostředí, kde není čisto. Proto se spoléháme na strojové čištění

Chtěla…

Chtěla bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevila přes internet, když jsem četla všechna možná fóra a diskuze. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. My jsme potřebovali čištění podlah v našem obchodě s nábytkem. Sice máme náš tým, který se stará o úklid, ale s podlahami už si nevěděli úplně rady. Proto museli přijít na řadu odborníci. Kontaktovala jsem proto lidi z Brno čištění podlah a popsali jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v obchodě, byli velmi opatrní. Nebylo totiž možné prostory úplně vyklidit, když v něm vystavujete nábytek. Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci.

 

Podlahu…

Podlahu vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů.

 

Mohla…

Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je pro pohyb na tanečním parketu velice důležité. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo, takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohla stěžovat. Za mě dostávají plný počet hvězdiček. Jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má tato firma opravdu široké pole působnosti. Proto se do budoucna na nikoho jiného obracet nebudeme, zde máme vše se zárukou kvality. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *