Posted by on Kvě 14, 2019 in Čištění podlah | 0 comments

Se špinavou podlahou si nejlépe poradí kotoučový stroj

Se špinavou podlahou si nejlépe poradí kotoučový stroj

Naše…

Naše hospůdka je na konci města, ale i tak je u nás hodně rušno. Chodí k nám hodně těch, kteří chcou jít mezi lidi, ale zároveň se jim nechce jezdit až do centra města. Takže podle toho začala vypadat i naše podlaha. Samozřejmě jsme se ji snažili pravidelně čistit, no ale zřejmě to nestačilo. Tak jsme se rozhodli, že si ji necháme vyčistit od nějaké úklidové firmy. Tak jsme si sedli k počítači a hledali někoho, ko by nám vyhovoval po všech stránkách. A nakonec jsme si vybrali Čištění podlah Kroměříž . Pracovníci, kteří k nám přijeli, byli velmi laskaví a hned se pustili do práce, ale hlavně mi vysvětlovali, co vše dělají. Dokonce neměli problém přijet opravdu pozdě večer, kdy jsme už měli zavřeno. Samozřejmě jsme zavřeli o trochu dřív, aby zase čištění neprobíhalo v nekřesťanskou hodinu. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie.

 

Jejich…

Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo pak vše setřít jen vodou a moje podlaha byla zase čistá, byla jsem z toho v úžasu. A někteří stálí zákazníci taky. Dále mi doporučili, abychom si nechaly podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

 

Na podlahu…

Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Takž po dobu jednoho roku mi bude podlahu chránit natolik, že už se takto nezanese a stačí ji pouze klasicky umývat, jako předtím. Tímto bych chtěla všem služby této společnosti doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rády vracet. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *