Posted by on Kvě 14, 2019 in Čištění podlah | 0 comments

Nejste spokojeni se stavem vaší fasády?

Nejste spokojeni se stavem vaší fasády?

Pracuji…

Pracuji jako manikérka a mám vlastní prostory, takže jsem spokojená. Nicméně už po několik týdnů jsem si říkala, že fasáda je už pěkně špinavá. Ono když je člověk v centru, tak tam se taky zašpiní raz dva. Chtěla jsem s tím něco udělat, ale tak nějak jsem to pořád odkládala a odkládala. A poslední kapkou bylo, když se tam pak dokonce udělala plíseň. Snažila jsem se to vyčistit, ale neuspěla jsem, jen jsem vyhodila peníze oknem za čisticí prostředky na vyčištění plísní. Takže bylo potřeba si na to najmout nějakou úklidovou firmu. Ale nikdo z mých kamarádů ani z rodiny neměl s žádnou zkušenosti, tak jsem byla odkázaná na internet, kde jsem hledala černé plísně a zateplené fasády. A tam jsem konečně něco objevila. Narazila jsem na úklidovou firmu, kterou všichni vychvalovali. A tak jsem se s nimi domluvila.

 

Byli…

Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

 

LSG…

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je to nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní. Díky tomu je vchod mého obchodu opět v pořádku a já tuto firmu mohu všem opravdu jedině doporučit. Tato firma dále nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že má skutečně široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *