Dokonale čistá a chráněná fasáda

Dokonale čistá a chráněná fasáda

Potřebujete vyčistit fasádu a nevíte jak na to? V tom případě bychom pro vás měli jeden tip. My totiž potřebovali vyčistit fasádu našeho sportovního střediska, kde nejsou jen sálové lekce a posilovna, ale je tu i sauna a vířivka a nějaké ty sportovní kroužky pro děti. A  protože nám bylo jasné, že se o to nepostaráme, tak jsme se rozhodli obrátit na profesionály. A těmi je úklidová firma. Udělala se nám totiž na fasádě k tý vší špíně i plíseň.

Taková ta hnusná černá, která je vidět na míle daleko a vypadá to opravdu hnusně. Snažili jsme se to vyčistit, ale nešlo to dolů. A už jsem si vážně nevěděl rady. A tak jsem si o tom začal něco zjišťovat a zjistil jsem, že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně pokud si budovu necháte zateplit. A my jej zateplit před pár lety nechali. Takže jsem aspoň přišlo na to, co plíseň způsobilo. A teď bylo potřeba najít řešení.

Tak…

Tak jsme hledali firmu, která by se o to postarala. Na internetu v diskuzních forech na téma fasáda a černá plíseň jsme našli právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechala bych ho na dům dát jako prevenci.  Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem.

Ale pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce.

Na místo…

Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A protože jsme s nimi měli opravdu jen tu nejlepší zkušenost, tak je všem vřele doporučujeme. Pokud chcete vědět více o jejich servisu, podívejte se na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *