Posted by on Kvě 23, 2019 in Čištění a úklid | 0 comments

Pokud hledáte něco účinného na čištění fasády, spolehněte se na nátěr proti plísním

Pokud hledáte něco účinného na čištění fasády, spolehněte se na nátěr proti plísním

Máte…

Máte problémy s čistotou vaší fasády nebo dokonce s plísní? Neustále řešíte, jak se vyhnout plísni ? Tak to upřímně není tak nic moc překvapivého a nečekaného. Protože dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. Takž jak vidíte sami, není to zas až tak ojedinělá situace. Spíše je ojedinělé, když s tím problémy nemáte. Jenže m jsme spadali pod tu většinu. Fasáda naší prodejny s textilem byla v opravdu špatném stavu. Byla na ní všude hodně usazená špína a místy právě i plíseň. A samozřejmě jsme to tak nechtěli nechat. Naštěstí jsme na internetu našli i řešení, jak plíseň odstranit. Jedná se o úklidovou firmu. Měli na internetu samé dobré reference, tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich.

 

Doufali…

Doufali jsme tak, že by to neměla být zbytečná investice, když je lidi tak vychvalovali. Navíc jsme se stejně na někoho obrátit museli, protože nám bylo jasné, že mi se o to určitě nepostaráme. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne, takže jsme nemuseli trnout hrůzou, že to bude trvat milion let. Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu aplikují LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Nátěr se může užívat ve vnitřních i vnějších prostorách a má univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály.

 

Jedná…

Jedná se o nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr je totiž vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. A proto jsme se rozhodli dát i dovnitř prodejny. Abychom měli jistotu, že problémy s plísněmi už nebudeme muset řešit. Jsme s nátěrem a i s firmou opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. Tato firma se navíc zabývá spoustou dalších služeb, jako je čištění koberců a podlah, mytím oken a výloh, a odstraňováním graffiti, takže je vidět, že toho zastanou opravdu hodně. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *