Posted by on Kvě 29, 2019 in Čištění a úklid | 0 comments

Lámete si hlavu s čištěním vaší fasády?

Lámete si hlavu s čištěním vaší fasády?

 

Zdá se…

Zdá se vám vaše fasáda již zašlá a znečištěná, a nebo na ní máte dokonce plísně? Tak v tom případě byste její znečištění měli přenechat profesionálům. A těmi je úklidová firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., které jsme opravdu moc vděční. Vlastním taneční studio, kde realizujeme všechny možné taneční cvičební lekce, od areobiku až bo zumbu. A naše fasáda už k světu vážně zrovna nevypadala. A když se ke všemu udělala černá plíseň na fasádě, tak to vyl konec. Přece jenom budova je to první, co člověk vidí, když k nám jde, a jak to vypadá, když prakticky první, co vidí, je plíseň. Snažili jsme se to vyčistit, ale naše snaha byla vyloženě k ničemu. A už jsme si vážně nevěděli rady. A tak jsme si o tom začali něco zjišťovat a zjistili jsme, že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně pokud si budovu necháte zateplit. A my studio před pár lety nechali zateplit, abychom ušetřili na topení.

 

Takže…

Takže jsem aspoň přišlo na to, co plíseň způsobilo. A teď bylo potřeba najít řešení. Tak jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechala bych ho na studio dát jako prevenci.  Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Ale pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z A SERVISU jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce.

 

Na místo…

Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A díky němu bude fasáda neustále čistá. Proto jej vám skutečně doporučuji, je to investice, která se vám vyplatí, a to hlavně i do budoucna.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *