Posted by on Kvě 29, 2019 in Čištění a úklid | 0 comments

I vaše fasáda si zaslouží to nejlepší

I vaše fasáda si zaslouží to nejlepší

Čištění…

Čištění fasád nikdy není nic jednoduchého. A pokud se do toho pustíte, aniž byste skutečně věděli jak na to nebo na to měli skutečně dobré a profesionální prostředky. Jenže ty jsme my v naší vyšší odborné škole neměli. Takže když naše fasáda začala být opravdu špinavá a někde na ní byla dokonce i plíseň. Bylo nám jasné, že my se o to určitě nepostaráme.  Bylo potřeba na to najmout nějakou úklidovou firmu. Tak jsme začali hledat na internetu na téma trápí Vás plíseň. A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. A byly na ni jen samé pozitivní ohlasy, tak jsme se rozhodli, že to té jejich služby zainventujeme. A rozhodně se ta investice vyplatila. V domluvený den přijel tým specialistů, který se o vše postaral. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

 

Po odstranění…

Po odstranění nečistot a biotického napadení. Poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu. Takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Ale pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr, protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. A věřím, že hodně dlouho ani neobjeví. Pro více informací o servisu této firmy vám doporučuji, abyste se podívali na jejich webové stránky. Nabízí totiž nejenom odstraňování plísní, ale i odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Jediné, před čím asi musíme varovat, je jejich cena. Je pravda, že tato firma je dražší, ale když vezmete v potaz, jaké skvělé služby nabízí, a že i ta technologie a kosmetika musí být drahá, tak je potřeba se na to dívat i z tohoto úhlu pohledu. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *