Posted by on Čvn 6, 2019 in Čištění a úklid | 0 comments

S GSP už se o svá okna nebudete muset starat. Postará se totiž za vás

S GSP už se o svá okna nebudete muset starat. Postará se totiž za vás

Nedávno…

Nedávno jsme doma řešili opravdu vtipnou situaci. Moje dcera si pozvala domů kamarádky a chtěly vyzkoušet takové ty barevné spreje na vlasy. Nebyla jsem nějak proti, ani manžel ne, i když je ještě malá, protože je to smyvatelné, tak jsme si řekly, ať si s holkama užije zábavu. No, ale co se nestalo. Sprej neskončil jen na jejich vlasech, ale i na našich oknech. A snažila jsem se to vyčistit, ale rozhodně to nešlo dolů tak, jak jsem si představovala. A rozhodně jsem to tak nechtěla nechat. Co se úklidu týče, jsem totiž perfekcionista. Tak jsem si řekla, že si na to najmu nějakou úklidovou firmu. A protože jsme neměla s žádnou doposud se žádnou zkušenosti a ani manžel ne, tak jsme tak jsem byla odkázaná na internet a četla o různých firmách.

 

Ale nakonec…

Ale nakonec jsem se rozhodla pro výškové pracovníky z Mytí zimních zahrad, tak jsme je kontaktovali. A byli jsme s nimi opravdu hodně spokojení. Okna se leskla jako zrcadlo a práce jim nezabrala ani moc času, protože jsem se bála že to zabere několik hodin, ale ve výsledku to byla chvilička. Opravdu tuto firmu musím vřele doporučit. Zaměstnanci byli navíc velice milý a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich práce, protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům, termín nám také nabídli poměrně brzký a k jeho přesouvání nebo dalším zmatkům nedošlo.

 

Cena…

Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než standardně, ale z hlediska poměr cena výkon se jedná o skvělou firmu, kterou můžeme jedině doporučit. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není nijak zásadní. Navíc okna vydržela čistá opravdu dlouho, takže mi věřte, když říkám, že se to opravdu vyplatí. Zabývají se i odstraňování graffiti, čištění podlaha koberců a odstraňování plísní. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *