Posted by on Čvn 18, 2019 in Čištění a úklid | 0 comments

Každá fasáda může být v perfektním stavu. Nevěříte?

Každá fasáda může být v perfektním stavu. Nevěříte?

Pracuji…

Pracuji v psím útulku a už nějakou dobu jsme se s kolegou bavili, že je potřeba, abychom nechali vyčistit naši fasádu. Byla už opravdu špinavá a flekatá. A místy na ní byla plíseň. Byla totiž už opravdu špinavá, a co byl už asi největší problém, tak sice že na některých místech byla i plíseň. A taky jsme se báli, že by se mohla více rozlézt po zdi, a to už by se to pak teprve špatně odstraňovalo. Nejenom, že to nevypadalo reprezentativně, ale taky jsme se báli, aby to nějak neohrozilo zdraví našich pejsků. Takže jsme se snažili to vyčistit, ale prostě nám to nešlo. Nakoupili jsme na to sice čisticí prostředky určené k odstraňování plísní, ale to byla naprosto zbytečná investice. Takže bylo potřeba vymyslet trochu radikálnější řešení než na to jen nadávat a plácat neúčinné prostředky. Holt jsme se museli smířit s tím, že my se o to opravdu nepostaráme.

 

Začali jsme…

Začali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala. Protože už se nikdo z nás na tu plíseň nechtěl koukat. Bylo prostě potřeba, aby ta fasáda byla zase čistá. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že to dobře dopadne. Tak jsme pročetli několik recenzí na internetu. A našli jsme tam firmu , která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací. Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže. Ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy. Takže jsme se rozhodli do toho investovat. A vyplatilo se, protože díky jejich práci je plíseň konečně pryč. Takže pokud Vás trápí plíseň , můžeme je jen doporučit. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek.

 

Po odstranění…

Po odstranění nečistot a biotického napadení. Poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. A skvělé je, že firma nenabízí jen tuto službu čištění fasád, ale mnoho dalších. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *