Posted by on Čvn 27, 2019 in Odstranění plísně | 0 comments

Přijďte si k nám zarelaxovat

Přijďte si k nám zarelaxovat

Každý, kdo je vystresovaný prací by měl jednou za čas navštívit nějaké centrum, kde může relaxovat. Během víkendu se takto můžete dát neuvěřitelně do kupy. Sama s tím mám letité zkušenosti. A já neustále říkám, že ten, kdo je permanentně vystresovaný, je akorát nedostatečně zrelaxovaný. Když toho bylo na mě v práci přes týden moc, prostě jsem si o víkendu zašla na masáž nebo do sauny. Nebo na obojí v ideálním případě. Každý by měl do sebe takto zainvestovat, pokud se cítí dlouhodobě pod tlakem. Mně osobně to vždycky neskutečně pomohlo a cítila jsem se jako znovuzrozená. plíseň v bytě

jak nepodpořit tvorbu plísníjak se vyhnout plísním

Když jsem kolem sebe pokaždé viděla…

Když jsem kolem sebe pokaždé viděla své vystresované kamarádky a kamarády, jak nic nestíhají a o víkendu jdou raději na pivo. A pak se diví, že jim je špatně a vlastně si tak víkend vůbec neužijí. Navíc vlivem množství alkoholu a nezdravého jídla, které spořádají často přiberou na váze. Začne se jim tak hromadit tělesný tuk a pak jsou se sebou věčně nespokojeny. No plané řeči. Proto já jsem to odjakživa dělala jinak. A když jsem si všimla, jak je na tom většina dnešních pracujících lidí, rozhodla jsem se, že zjednám nápravu. Sama jsem si teda otevřela wellness centrum. Zabralo to strašně moc vyřizování, ale nakonec se to přece jen podařilo. A byla jsem moc šťastná. Že to konečně vyšlo a budu moci dělat šťastné i další lidi kolem mě. Hned ze začátku už jsem měla spoustu zákazníků, neustále u mě bylo plno. Sehnala jsem výborného maséra a také pána, který dělá saunové rituály.

LSG nátěr

Takže jednou za čas…

Takže jednou za čas je možné si pobyt u nás v sauně tak zpestřit. Sauny máme v tuto chvíli dvě a plánuji třetí. Protože zájemců je opravdu hodně. Jenomže zatímco jsme začali probourávat stěnu, abychom mohli novou saunu udělat, na něco jsme narazili. Bylo to něco hodně nečekaného a nepříjemného. Byla to totiž plíseň. Začala jsem si říkat, odkud se tu proboha jen vzala. A následně jsem obešla celé centrum, až jsem ji objevila vzadu na fasádě (přesně za místem, kde jsme začali pracovat na nové sauně). Chtěla jsem to včas podchytit, tak jsem se rozhodla, že s plísní pořádně zatočím. Jenže čisticí prostředky moc nefungovaly. Nezbývalo nic jiného než objednat nějakého profesionála.

účinnost LSG nátěru

Nakonec jsem na internetu…

Nakonec jsem na internetu na téma plíseň v bytě natrefila na společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. a ihned ji objednala. Když přijeli pracovníci na místo, tak ho nejprve obhlédli. Až pak se dali do práce. Řekli mi, že plíseň je černá a že mám zateplenou fasádu, proto bude nejlepší zvolit několikaetapní čištění. V první etapě použili mechanické a chemické čištění. Ve druhé etapě pokračovali postřikem speciální dezinfekcí, která pak zasychala dvacet čtyři hodin. Po uplynutí doby se vrátili a pokračovali třetí etapou, která spočívá v ošetření fasády protiplísňovým nástřikem LSG. Po této poslední fázi už bylo dílo dokonáno. S odvedenou prací jsem velmi spokojena a firmu mohu jedině doporučit. Navíc na nástřik LSG mám dvouletou záruku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *