Posted by on Čvn 27, 2019 in Odstranění plísně | 0 comments

Rodinný dům nebo plísňový horor?

Rodinný dům nebo plísňový horor?

Když…

Když jsme s manželem kupovali starší domek, tak jsme hledali prostorný a v dobrém stavu. Našli jsme jeden úžasný, na kterém nám ale vadilo to, že dvě stěny byly kompletně od spodu až nahoru pokryté černou plísním. Dlouho jsme přemýšleli, jestli do toho máme jít. Byla to velmi výhodná cena, skvělá lokalita a my jsme ten dům opravdu chtěli. Ale ta plíseň nám vadilo hodně. Jednoho večera jsem ale na internetu našel firmu, která nabízela dokonalé odstranění plísně. Napadlo nás, že bychom to mohli zkusit. Dům jsme koupili a do firmy hned zavolali. Paní po telefonu byla moc příjemná a domluvili nám termín přesně na den, kdy nám to vyhovovalo nejvíce. Měli jsme trochu obavy, ale když tým přijel, tak nám vysvětlil vše potřebné a slíbil, že plíseň bude ta tam. A měli pravdu.

 

Obyčejný…

Obyčejný člověk nemá vůbec šanci, protože tým pracoval s profesionální technikou a s takovými přípravky, které běžně nejsou k dostání. Nejprve jde na řadu mechanické a chemické čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která udrží fasádu v dobrém stavu. Fasáda je dokonce i jednotně barevná a není potřeba obnovovat fasádní výmalbu. Pak je na řadě chemický nástřik, a nakonec se aplikuje protiplísňový nátěr LSG. Tento likvidátor plísní je velice účinný a odolný. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Lze ho aplikovat nejen na fasády, ale i dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Na povrchu chráněném nátěrem LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít.

 

Obával…

Obával jsem že, nátěr je škodlivý zdraví, ale tým mě ujistil, že pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Nátěr je taktéž omyvatelný a má zvýšenou otěruvzdornost. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.  Není možné, aby se plíseň zase vrátila. My jsme rádi, že jsme si dům koupili a že nám ho A SERVIS vyléčil. Nyní máme jistotu, že se plíseň prostě neobjeví alespoň takových 10 let a kdyby ano, tak víme, na koho se zase obrátit. Touha po tom domě byla totiž větší než překážka v podobě plísně. Když znáte profesionální firmu, která pracuje s moderní technologií, tak nic není problém. Ani plíseň. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *