Posted by on Čvc 9, 2019 in Odstranění plísně | 0 comments

Knihy ukrývají všechnu moudrost lidstva

Knihy ukrývají všechnu moudrost lidstva

Už několik let vlastníme obchod s knihami. Povolání je to trochu nevděčné. Knihy už se dnes moc nekupují. A lidé si navíc asi myslí, že knihy se tisknou a píší zadarmo nebo co… Přitom jsme chtěli dělat něco záslužného. Něco, z čeho si všichni poučí a vzdělají se. Ale my jsme to nevzdávali. Věděli jsme, že naše práce jednoho dne sklidí ovoce, jen jsme si nebyli jisti, kterého. A tak jsme vytrvali. A to se vyplatilo. Jednoho dne k nám zavítalo strašně moc lidí. Divili jsme se, co to? Byli to studenti, kteří sháněli jednu literaturu, která už nebyla nikde jinde k sehnání. Ten den jsme měli tržbu jako už dlouho ne. likvidátor plísní

A tak jsme si takto zvykli objednávat i všemožné učebnice, které už se třeba jen vyrábí ve velmi malém nákladu. Tato taktika se nám po letech velice osvědčila. Vlastně se nám díky tomu začalo perfektně dařit, takže jsme konečně přestali živořit. A od toho okamžiku je to s námi vlastně lepší a lepší. Nesmíme však usnout na vavřínech. Je třeba inovovat. Proto jsme se rozhodli nedávno pro kompletní renovaci.

jak na plísněco dělat proti plísním

Takže jsme vymalovali…

Takže jsme vymalovali, udělali jsme nové police a regály. Také jsme se rozhodli udělat novou fasádu. A nemohli jsme pro to najít lepší společnost.  Na kterou jsme díky Bohu narazili na internetu. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. je totiž opravdu unikátní v tom, že fasády čistí speciální technikou. A to za pomocí pěny, která se na fasádě dlouho udrží. Ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Z fasády nám navíc také odstranili také vodní kámen a veškeré ulpěné nečistoty, které na ní byly za všechny ty roky! Samozřejmě je naše laické oko ani nemohlo uzřít. Teď už ale k samotnému postupu čištění!

jak se zbavit plísní

Oni totiž pracovníci…

Oni totiž pracovníci jej provádí na hned několik etap. Proces je to věru složitý. Avšak věříme, že o to je výsledek ještě lepší. V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Po této fázi už nebylo potřeba dávat novou fasádní výmalbu. Ovšem i tu firma nabízí. Ve druhé etapě pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu čtyřiadvaceti hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem LSG.

firma na odstraňování plísní

Tento likvidátor plísní…

Tento likvidátor plísní je dokonce technologií jednadvacátého století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let. Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Takže kdybyste byli nespokojeni, můžete se jim bez obav ozvat. Pracovníci také vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Nátěr by měl vydržet skutečně několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě jakž takž fungovat. Tak jsme si ho také nechali aplikovat. Celkově jsme s odvedenou prací této firmy nadmíru spokojeni. Firmu rozhodně doporučujeme!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *