Posted by on Čvc 18, 2019 in Čištění koberců | 0 comments

Díky strojovému čištění nejenom že váš koberec skvěle vyčistíte, ale prodloužíte i jeho životnost

Díky strojovému čištění nejenom že váš koberec skvěle vyčistíte, ale prodloužíte i jeho životnost

Znám spousty úklidových firem, které na první pohled kvůli svým levným službám vypadají lákavě, ale ve skutečnosti byste se jim měli vyhnout alespoň kilometrovým obloukem. Protože abyste skutečně vyčistili koberec, potřebujete na to opravdu kvalitní kosmetiku a kvalitní přístroje. A ty jsou drahé, takže ta služba sama o sobě prostě nemůže být levná. A proto jsem se obrátila právě na Čištění Praha 9, koberce, když jsme poptávali čištění koberců. Pracuji v obchodě se sedacími soupravami, kde máme všude koberce.  A už na tom byly opravdu špatně. Tak jsme si řekli, že je potřeba s tím něco udělat, ale zároveň nám bylo jasné, že my to vyčistit nedokážeme.

nejlevnější čištění kobercůsnadné čištění koberců

Tak jsme se s jedním kolegou…

Tak jsme se s jedním kolegou pustili do hledání firmy, která by se o to postarala. Hledali jsme někoho, kdo by měl opravdu dobré reference. Prolezli jsme opravdu všechny možné diskuze a všelijaké servery, a nakonec jsme si řekli, že nejlepší asi bude, když se obrátíme na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Připadala mi fajn, tak jsem se už soustředila pouze na jejich webové stránky. Měla opravdu dobré reference a všichni je moc vychvalovali, navzdory tomu, že cena za jejich čištění koberců nebyla zrovna nejlevnější. Ale všichni psali, že se využití jejich služeb opravdu vyplatí. Oni totiž nepoužívají extrakční metodu čištění, ale metodu strojového čištění, kdy se prvně koberce nanesou dezinfekčním roztokem a poté se kartáčují. Pomocí této metody nám koberec krásně vyčistili a jejich speciální přípravky provoněly celý obchod. Čištění Praha 9, koberce

rychlé čištění kobercůhloubkové čištění koberců

Tímto bych všem tuto úklidovou firmu chtěla doporučit…Čištění Praha 9, koberce

Tímto bych všem tuto úklidovou firmu chtěla doporučit. Hlavně těm, kteří nevědí, na koho se obrátit, protože s touto budete spokojení ve všech ohledech. Nejenom že odvádějí kvalitní práci, ale chovají se i velmi profesionálně. I cenově je dostupná, i když je dražší, protože ta cena není zase tolik příliš vysoká, aby si ji nemohl dovolit každý, který to potřebuje. Navíc realizují i spoustu dalších služeb, jako je čištění podlah, mytí oken a odstraňování graffiti a plísní. Já osobně začala jejich čištění podlah a koberců praktikovat i doma, protože odvádí skvělou práci, kterou mně by se určitě odvést nepovedlo. Proto se spoléhám na ně. A i kdyby se mi to možná někdy povedlo, tak by mi to zabralo spoustu času. A čas vám nikdo nevrátí. Proto se raději spoléhám na specialisty. Tato firma nabízí celou řadu úklidových služeb, ke kterým patří i čištění podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *