Posted by on Čvc 23, 2019 in Odstranění plísně | 0 comments

Překvapení jsou nejlepší. Plísně v domě

Překvapení jsou nejlepší. Plísně v domě

Náš dědeček letos oslaví osmdesátiny. Ale nenechte se zmýlit a vtáhnout do předsudků. Pořád mu to skvěle myslí a vlastně i chodí. Loni v létě ještě na zahradě sbíral jablka ze stromů, za což jsme mu ale pěkně vynadali. Jelikož kdyby spadl, mohl si zlomit nohu v krčku a měl by po legráckách. Dědeček se to snaží dodržovat, ale stejně si většinu času dělá, co chce a může. Snažíme se mu pomáhat, ale také u něj nemůžeme být non-stop. Každopádně nedávno vyjádřil přání, že by potřeboval spravit fasádu na domě, kde hrozilo i že se objeví plísně v domě. Že se na to už nemůže dívat a že kolikrát už chtěl někam zajet pro kutilské potřeby a pustit se do toho sám. V tu chvíli nám zablikala červená kontrolka a bylo jasné, že budeme muset u něj zakročit. Hlavně jsme ho museli přesvědčit, ať se proboha živého do ničeho sám nepouští. Chtěli jsme přece, aby tu s námi dědeček ještě vydržel nějakou chvíli.

jak se zbavit plísnílevné odstranění plísně

Rozhodli jsme se, že mu to dáme jako překvapení…

Rozhodli jsme se, že mu to dáme jako překvapení. A tak jsme se dohodli se zbytkem rodiny, že mu na čištění fasády na domě někoho objednáme. Našli jsme jednu fantasticky vypadající firmu, která se navíc tvářila velice věrohodně. Tak jsme se rozhodli ji objednat. Je to firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která je jedinečná v tom, že fasády čistí speciální technikou. U té techniky používají pěnu, která se na fasádě dlouho udrží a ve výsledku tak zvyšuje čisticí účinek. Na fasádě jsme také měli starý vodní kámen a další nečistoty. Ty z fasády pracovníci také odstranili. Teď už ale k samotným následujícím postupům čištění. Mají na to velice promyšlený systém. plísně v domě

rychlé odstranění plísněco dělat s plísněmi na fasádě

V první etapě provedli…plísně v domě

V první etapě provedli mechanické a chemické čištění fasády, za pomocí tlakové vody s čisticí chemií Unisan, RID a HDD. Pokud si přejete, můžete mít i novou fasádní výmalbu po tomto kroku. Následuje druhá etapa, kde pracovníci použijí chemický nástřik. Ten musí setrvat po dobu 24 hodin. Pak se přechází k poslední etapě čištění. Tím je další chemické ošetření, tentokrát však se ošetří protiplísňovým nátěrem. Tento nátěr je dokonce technologií 21. století, jeho životnost je dle slov pracovníků stoprocentní za normálních klimatických podmínek šest a více let. Navíc společnost nabízí na čisticí a dezinfekční práce záruku dva roky. Pokud vám tedy bude připadat, že fasáda chřadne a není už co to bývávalo, určitě se firmě ozvěte!

Pracovníci nám také podrobně vysvětlili, že nátěr LSG funguje tak, že uzavře fasádu, aby veškerá vlhkost, spady, organické usazeniny a plísně neměly nejmenší šanci se do fasády dostat. Tento nátěr by měl tedy vydržet několik let bez problému a dalších až dvanáct let plus minus ještě nějak fungovat. S prací, kterou odvedla námi objednaná firma jsme moc spokojeni. Dědečkovi se nová fasáda také moc líbí. Určitě tuto firmu tedy doporučujeme.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *