Posted by on Srp 8, 2019 in Čištění podlah | 0 comments

I vaše podlaha může být ve skvělém stavu.

I vaše podlaha může být ve skvělém stavu.

I když jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování, i tak je nutné jim věnovat dávku pozornosti a péče. Protože jinak se ani nenadějete a budou špinavé a jejich zanedbáváním se výrazně snižuje jejich životnost. Rozhodně není dobré čistit je levnými čisticími prostředky nebo je dokonce kartáčovat obyčejnými kartáči, protože nekvalitní štětiny by mohly podlahu poškrábat, a to nenávratně. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže není rozumné na ně brát klasický kartáč s hrubými štětinami. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy na jednom gymnáziu, na které bylo vidět, že už podlaha dlouho hloubkově čištěna nebyla, a tak se s tím obrátili na nás. Čištění podlah od cementu a vápna

voskování podlahfluatace podlahypřípravky na čištění podlah

Náš kotoučový stroj…

Náš kotoučový stroj a chemie si s tím dokázaly poradit. Protože šlo o čištění běžných nečistot a obnovení vzhledu podlahy, tak čištění nebylo nijak náročné. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. My k hloubkovému čištění podlah používáme vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Zkrátka někde, kde jsou velmi velké a usazené nečistoty, protože je hodně agresivní. Dokáže z povrchu podlah odstranit veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Čištění podlah od cementu a vápna je díky naší technologii snazší.

jak vyčistit podlahučištění dřevěných podlahčím vyčistit podlahu

Pro jiné čištění…Čištění podlah od cementu a vápna

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu. Proto se potom používám hlavně chemie zásaditá. Po čištění podlah je vždy dobré ji zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. To se zalíbilo i učitelům školy, tak si jej na podlahy nechali nanést. Je to určitě praktické, zvlášť do prostor, kde se pohybují děti. Byli s naší prací spokojení a my byli rádi, že jsme dokázali podlahy vyčistit podle jejich představ a očekávání. Protože není lepší vizitka než spokojený zákazník. Pokud chcete vědět více o našich službách, podívejte se na naše internetové stránky.

čištění betonových podlahhloubková péče o podlahypodlaha a péče o ni

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *