Posted by on Srp 13, 2019 in Čištění podlah | 0 comments

Každá provozovna by měla zářit čistotou. Čistění podlah od cementu a vápna

Každá provozovna by měla zářit čistotou. Čistění podlah od cementu a vápna

Hledáte někoho dobrého na čištění podlah po stavbě? V tom případě bych pro vás měla tip. Dočetla jsem se, že firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí službu čistění podlah od cementu a vápna a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou voskování podlah. A nám se přesně tohle všechno hodilo, protože podlaha v našem fast foodu už na tom byla zle, hlavně v kuchyni. Samozřejmě jsme se o naše prostory snažili, ale člověk musí počítat s tím, že v prostředí jako je fast food se podlaha zašpiní snadno. Něco někomu spadne a do podlahy se neustále ukládá mastnota. Přece jenom jídla z fast foodu jsou vždy založená na smažení. Nebo většinou. Takže podlaha v kuchyni taky byla opravdu špinavá, proto bylo potřeba tuto práci už přenechat někomu, kdo má ve výbavě něco účinnějšího, než je mop.

ceník čištění podlahčištění podlah cena z m2čištění průmyslových podlah

A tak jsme se rozhodli pro…čistění podlah od cementu a vápna

A tak jsme se rozhodli pro tuto firmu. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měla i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze. Kontaktovala jsem je a vysvětlila jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za pár dní přijeli se o podlahu postarat. A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. čistění podlah od cementu a vápna

čištění podlah v domácnostirenovace podlahvoskování podlah

Jejich zaměstnanci jsou…

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, což je taky důležité. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho a nemají problém se přizpůsobit vašim časovým požadavkům. Nemají problém s čištěním ani večer, ani o víkendu. Nabízejí i celou řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže se neváhejte na ně obrátit, ať už jste z jakéhokoli zákoutí těchto míst. A rozhodně jsem se na ně neobrátila naposled, protože nabízí i celou řadu dalších služeb. A mezi ně patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování graffiti a plísní. Pro více informací se podívejte na jejich stránky.

fluatace podlahypřípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahu

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *