Posted by on Říj 9, 2019 in Čištění a úklid | 0 comments

Nezastaví je ani výška a špatná přístupnost.

Nezastaví je ani výška a špatná přístupnost.

Když jsem po škole nevěděla kam se vrtnout, napadlo mě, že bych si mohla udělat rekvalifikační kurz. A vzhledem k tomu, že jsem vždy milovala psy, rozhodla jsem se, že se je naučím stříhat a upravovat na výstavy. Jak jsem si to naplánovala, tak jsem to i udělala. nyní svou živnost provozuji již čtvrtým rokem a mám již vytvořenou klientelu. Sama jsem netušila, jak velký zájem bude o dobrého psího kadeřníka. A naštěstí stále je. Protože páníčkové často nemají příliš času nazbyt a nemají problém si připlatit. Je skvělé, že jsem to nakonec mohla dopracovat až k tomu, že jsem si pořídila vlastní psí salon.

Jenže práce mi spíše přibývá, než ubývá a já sama se také starám o údržbu prostorů, takže toho mám leckdy až nad hlavu. V poslední době se mi také zdálo, že okna a skleněné stěny uvnitř nejsou v nejlepším stavu. Bohužel, mám salon v prosklené budově bez možnosti okna otevřít a umýt zvenčí. Nacházím se v druhém patře, takže už poměrně ve výšce a bez profesionálů je nemožné okna zvenčí umýt. V budově sídlí více společností, ale je těžké se dohodnout na společném úklidu celé budovy, protože někteří si stěžují, že mají okna špinavá, druzí že jsou čistá a nebudou za úklid platit. Takže si každá společnost nakonec zajišťuje okna samostatně.

Bylo…

Bylo tedy nutné najít někoho ne moc drahého na Mytí oken ve výškách. A protože na tyto organizační věci zrovna nejsem, tak mi s tím pomáhal manžel. Ale neměli jsme osobně se žádnou firmou zkušenosti, tak jsem se musela spoléhat na rady a recenze na internetu. Nakonec manželův kamarád doporučil firmu. Tato úklidová firma prý provádí v jejich firmě úklidové práce již několik let a jsou s ní velmi spokojeni. Najeli jsme tedy na internet a bylo potřeba mrknout se na recenze. Pročetla jsem toho vážně hodně, abych měla jistotu, že to dobře dopadne a nevyhodím jen tak peníze z okna.

Musím říct, že recenzí měli hodně a našla jsem jen samou chválu. Sice někteří lidé zároveň upozorňovali na to, že jsou trochu dražší, ale že je to investice, která se určitě vyplatí.Sice jsem chtěla investovat co nejméně do mytí oken, ale oproti konkurenci mi nepřišli zase tak výrazně dražší, a nakonec jsem se rozhodla, že za kvalitu je lépe si připlatit. A jsem vážně ráda, že jsem se obrátila právě na ně. Okna umyli perfektně a lesknou se nyní jako zrcadlo. A aby nebylo potřeba okna tak často mýt, dali mi na skla impregnaci GlasProtect – GSP, která vydrží i několik let a špína ze skel se opláchne jen proudem vody.

Což…

Což vidím jako perfektní službu a ani jsem nevěděla, že něco takového existuje. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli skvělou práci. Zaměstnanci byli milí a slušní a neměla jsem s nimi jediný problém – přišli v čas, práci odvedli nadprůměrně dobře. Další výhodou je, že tato firma nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže když budu někdy potřebovat něco dalšího, tak se určitě znovu obrátím na ně.

A u mě by se určitě hodilo i čištění podlah, protože perfektní interiér do psího salonu bezesporu patří. Jsem s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. moc spokojená a s čistým svědomím ji mohu doporučit dále. Proto až budu zase někdy něco potřebovat, rozhodně se obrátím na tuto úklidovou firmu. Své služby mimo jiné nabízejí i v zahraničí, takže v případě potřeby je možné s nimi spolupracovat například i na pobočkách v zahraničí. Pro více informací určitě neváhejte a zavítejte na jejich web.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *