Posted by on Říj 25, 2019 in Čištění a úklid, Čištění podlah | 0 comments

Nejde jen o samotný úklid. Je to vždy o přístupu.

Nejde jen o samotný úklid. Je to vždy o přístupu.

Zjistil jsem, že nemá cenu spěchat, když chcete najít skutečné odborníky v oboru. Raději se pořádně podívejte, co je k dispozici a vybraným kandidátům pak zavolejte nebo se na ně obraťte třeba s písemným dotazem. Uvidíte, jakým způsobem a jak rychle reagují. A zdali jsou alespoň trochu pružní a dokáží se přizpůsobit vaším potřebám. Na základě svého osobního výběrového řízení jsem vybral pracovníky, kteří byli ochotní umýt velké prosklené plochy v budově, kde rozjíždím svůj start-up.

Našel jsem si je na internetu a následně se na ně obrátil s dotazem. Vyplnil jsem i nezávazný formulář, abych věděl, v jakých cenových relacích by se to u mě pohybovalo. Nicméně orientační ceny mají na svých internetových stránkách uvedeny. Můžete si tak udělat dost přesnou představu. To platí i v případě jejich pracovního postupu, jelikož o něm poměrně podrobně píší.

Na internetu…

Na internetu můžete najít i plno recenzí jejich klientů, kde odkazují na skvělé Čištění fasád. Pokud jste se ještě na web nepodívali, rád vám je v krátkosti představím. Jejich kvality jsou nepopiratelné. Protože mají úspěch nejenom u nás v České republice, ale i u všech našich sousedů.

Kupříkladu velkým přínosem v nabídce technologií úklidových služeb je jejich upřímná snaha, že kromě již osvědčených a zásadně kvalitně prováděných mycích a čistících postupů je v jejich zájmu, aby vlastní realizace tolik potřebné činnosti vždy měla co nejdelší účinnost. Vlastní firemní metoda spočívá ve velmi kvalitním umytí a vyčištění skel odborně zdatnými profesionálními pracovníky, kteří zásadně používají značkové a účinné kosmetické přípravky a vybrané pomůcky.

Následné…

Následné leštění provádí vlastní technologií tzv. trikem suchého leštění. To zcela eliminuje možnost toho, že by během krátké doby vlivem přírodních podmínek došlo k tomu, že by vyvstaly nevzhledné šmouhy, kruhy a skvrny, které mají vždy na svědomí leštidla, které sice v danou chvíli ulehčí náročnost a pracnost leštění. Ale během krátké doby veškerý efekt čistoty a lesku skel naprosto znehodnotí.

Kromě provedení vlastního mytí a vyčištění skel firma nabízí prodloužení životnosti pomocí technologie hydrofobní impregnace prosklených prostor. Tato impregnace se aplikuje technologií GlasProtect – GSP a zásadní měrou snižuje náklady na údržbu skleněných ploch, viditelně vylepšuje optický vzhled a skutečně prodlužuje jejich životnost. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *