Posted by on Lis 8, 2019 in Čištění a úklid | 0 comments

Na kvalitní vyčištění oken nepotřebujete kouzla

Na kvalitní vyčištění oken nepotřebujete kouzla

Naše firma se snaží svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší možné služby. Jaké jsou dnes možné a ceník mytí oken je velmi dostupný. Proto neustále sledujeme nové trendy a zdokonalujeme naše služby, abychom nenabízeli zastaralé a přeživší metody. Jaký smysl má nabízet něco, o čem víte, že není nejlepší? Nás samotným by nemohlo přinášet radost. Kdybychom nabízeli něco, o čem bychom věděli. Že to není to nejlepší, co je dostupné. I náš přístup je jeden z mnoha faktorů.
Proč jsou s námi lidé spokojeni nejen v České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a v Německu. Je také potřeba připomenout, že mezi spokojené klienty patří nejen velké obchodní řetězce, firmy, zdravotnická či kulturní zařízení. Ale i majitelé menších obchodů, restaurací nebo drobní majitelé domů, bytů a ostatních menších nemovitostí. Nabízíme naše služby všem zákazníkům, kteří o ně požádají.

Úklidová…

Úklidová činnost této firmy je plně zaměřena na prvotřídní kvalitu a nejvyšší efektivnost. Která zodpovědně směřuje ke každému zákazníkovi. Vlastní firemní technologie mytí skel zásadně spočívá v používání nejkvalitnějších značkových mycích a čisticích prostředků a pomůcek. A to včetně profesionálního využití této technologie i ve výškách.
Následné leštění umytých skleněných ploch spočívá v tzv. triku suchého leštění, což je další firemní zkvalitnění technologie. Neboť v této fázi použití leštidel by znamenalo nebezpečí v podobě šmouh a nevzhledných stop po leštidlech. Které brzy, vlivem povětrnostních vlivů prostupují na povrch skleněných ploch a znehodnocují tak sebekvalitněji provedenou metodu leštění.

Závěrečná…

Závěrečná nabídka nanesení hydrofobní nanovrstvy. Která účinně chrání vaše skla před všemi vlivy počasí. A která výrazně prodlužuje životnost takto ošetřených skel, je ve skutečnosti velmi ekonomické řešení. Neboť se podstatně sníží náklady na další mytí a čištění těchto frekventovaných ploch. Tatonešpinavá úprava skel  totiž spolehlivě odvádí špínu nabalenou v kapkách vody bez toho. Aby zanechala jakékoliv stopy. Životnost a funkčnost této hydrofobní impregnace GlasProtect je až 5 let a po celou dobu není potřeba vynakládat finanční prostředky za čistící a mycí přípravky. Ale stačí okna omývat pouze čistou vodou. Jednou z našich posledních zakázek bylo odstraňování zbytky izolepy z okna a jeho čištění.
Klienti si s tím nedokázali poradit a moc nás to nepřekvapilo. Protože některé skvrny po izolepě byly velmi staré. Naši zaměstnanci si s tím samozřejmě dokázali bez problému poradit a jsme rádi, že naši klienti byli s naší prací spokojení a stali se našimi pravidelnými zákazníky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *