I vaše podlaha může vypadat dokonale

I vaše podlaha může vypadat dokonale

Naše úklidová firma nabízí širokou škálu úklidových služeb, mezi které patří čištění koberců a podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. Dnes bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění podlah, které stejně jako čištění koberců realizujeme strojovou metodou, i když se postup čištění samozřejmě liší. Jedním z problémů je, že si většina lidí myslí, že s podlahami ve srovnání s koberci není žádný práce.

Což je samozřejmě mýtus a jednou z nejhorších věcí, které můžete udělat, je vzít na podlahu hrubý kartáč a nekvalitní čisticí prostředek. Může tak dojít k poškození podlahy. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme speciální a vysoce účinný kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie.

Ve…

Ve většině případů našich zakázek pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Je navíc velice šetrný. Takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. Po čištění linolea je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem.

Tuto…

Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát Až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD.

Mezi výhody tohoto polymerů patří například to, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má protiskluzový efekt, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v pekárně. Podlaha už byla velmi znečištěná, tak si s tím klienti nedokázali poradit sami, a proto se obrátili na nás. A pro nás už nebylo žádným problémem se o to postarat. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojeni a stali se pravidelnými zákazníky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *