I vaše podlaha může vypadat opět jako nová

I vaše podlaha může vypadat opět jako nová

Je jedno, jestli si vyberete do domácnosti koberec, a nebo podlahy, ale o obojí je potřeba pořádně pečovat. Je pravda, že skvrny se z podlah čistí lépe než z koberců, ale jsou zase náchylné na poškrábání a tak podobně. Takže vše má své výhody a nevýhody. A mluvím z vlastní zkušenosti, není to vážně žádná sranda, pokud chcete, aby podlaha vypadala opravdu dobře.

A jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí. My měli problémy s podlahou v našem zverimexu. Protože už vypadala opravdu hodně špinavě. A tak jsme si řekli, že si je na to najmeme, protože bylo jasné, že my se o to postarat nedokážeme. A odvedli opravdu skvělou práci. Jejich stroj vyčistil podlahu opravdu perfektně a pak na vše nanesli ještě vosk. A jejich vosk na podlahu je taky učinění zázrak.

Opravdu…

Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk mám dlouhodobě osvědčený a mám s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat.

Protože…

Protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Jen musím varovat ohledně jejich ceny. Je o něco vyšší, to je pravda, ale rozhodně se to vyplatí. Kvalita jejich čištění podlah je opravdu vysoká a používají ty nejkvalitnější technologie, takže člověk nemůže očekávat, že to bude levné. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální.

Dále nabízí i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že má firma velmi široké pole působnosti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli z úklidových služeb potřebovat. A to i za slušnou cenu. Proto je všem tolik doporučujeme. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *