Posted by on Lis 26, 2019 in Čištění podlah | 0 comments

Potřebujete vyčistit podlahu a nevíte jak na to?

Potřebujete vyčistit podlahu a nevíte jak na to?

Pracuji jako zástupkyně ředitele na jedné základní škole a už nějakou dobu se šířily školou stížnosti, že naše podlahy jsou už v docela špatném stavu. A jak se říká, na každém šprochu je pravdy trochu. A na tomto bylo zrovna pravdy hodně, protože ty podlahy vypadaly už vážně děsně. Ale uklízečky se o ně staraly, ale pouhé vytírání už nestačilo a oni neměli prostředky, aby to bylo lépe vyčištěné.

A tak jsme si řekli, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. A museli jsme se podívat na internet, protože jsme žádnou neznali. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita.

Kontaktovali…

Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Fajn bylo, že jim nedělalo problém přijít až večer. Protože jsme kvůli tomu nechtěli uzavřít ordinaci a přijít tak o naše pacienty, protože v některých případech je nutná pomoc, kterou není dobré odkládat. Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně, takže jsme měli takovou nějakou jistotu, že to dobře dopadlo. A dopadlo to výborně, vážně.

Podlahy byly nádherně vyčištěné, na to jak předtím vypadaly. Firma odvedla opravdu skvělou práci. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je skvělé, protože děti někdy poletují. Samozřejmě se je snažíme hlídat, ale někdy je to prostě nemožné.

Takže…

Takže protiskluzový efekt je skutečně skvělá věc. Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěla všem jejich mytí epoxidové stěrky doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo.

Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí a já je tak mohu všem opravdu jen doporučit, protože využitím jejich služeb určitě nešlápnete vedle. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *